Актуальні проблеми поступово вирішуються….

Проведення якісного ремонту дорожнього покриття є досить актуальною проблемою сьогодення. Так, протягом 2020 року завдяки плідній співпраці міської влади м. Очакова с депутатським корпусом Миколаївської обласної ради VII скликання отримано кошти в розмірі 6 265 263, 30 грн. на проведення капітального ремонту доріг місцевого значення. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету було проведено:

• Капітальний ремонт асфальтного покриття частини вул. О. Зінченка (від вул.Шмідта до вул. Лоцманської);
  • Капітальний ремонт асфальтного покриття частини вул. Лоцманська (від вул.Шмідта до військового порту);
  • Капітальний ремонт асфальтного покриття частини вул. Степової (від вул.О. Зінченка до буд. № 12);
  • Капітальний ремонт асфальтного покриття частини вул. Лиманна (від буд. № 9 до військового порту).

Зазначена практика конструктивної взаємодії дає позитивні результати та продовжується з депутатами Миколаївської обласної ради VIII скликання. Завдяки співпраці Очаківської міської ради з депутатом обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» Євгеном Ігнатенко, м. Очаків отримає кошти на проведення капітального ремонту міських доріг  розмірі 5 350 000,0 грн.:

• Капітальний ремонт асфальтного покриття частини вулиці Дніпровська (від буд. №16 до вул. Південної) в м. Очакові Миколаївської області – 1 499 987,0 грн.;
  • Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Миру (від вулиці Нікольської до вулиці Торгової) в м. Очаків Миколаївської області – 1 122 473,0 грн.;
  • Капітальний ремонт бульварної частини вулиці Торгова (від вулиці Миру до провулку Банкового) в м. Очаків Миколаївської області – 1 499 993,0 грн.;
  • Капітальний ремонт асфальтного покриття частини вулиці Степової (від буд. №12 до вулиці Лиманної) в м. Очаків Миколаївської області – 1 417 549,0 грн.

В подальшому, за підтримки депутата Верховної Ради України Олександра Пасічного, голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, депутата обласної ради Євгена Ігнатенка планується реалізувати проекти щодо реконструкції сходів до центрального міського пляжу по вул.Кости Хетагурова в м. Очакові Миколаївської області з будівництвом набережної,  реконструкції стадіону «Артанія» по вулиці Слобідська, 9 в м. Очакові Миколаївської області, капітального ремонту НВК «Сенечко».

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net