Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав - це не тільки данина пам'яті загиблим, а й свідчення глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов'язок. Проявлені вами стійкість і мужність - кращий приклад служіння Батьківщині. Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування

молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні. У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Вони вічно житимуть в серцях нинішніх і майбутніх поколінь, залишатися зразком військової доблесті і героїзму.Бажаю вам міцного здоров'я, натхнення, здійснення всіх ваших планів і задумів.Ми завжди будемо пам'ятати про Афганську війну. Вона довіку буде для нас нагадуванням про те, як важливо зберігати і підтримувати громадський мир і злагоду в нашому домі.Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.

Сергій БИЧКОВ