День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, в місті Очаків біля пам’ятника Воїнам – інтернаціоналістам, відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.
В заході взяли участь і виступили міській голова Сергій Бичков, голова Очаківської міської громадської організації « Очаківська організація Очаківської міської територіальної громади Української спілки ветеранів Афганістану ( воїнів-інтернаціоналістів)» Петренко Юрій Володимирович, воїни – афганці, військові, громадськість.

Учасники мітингу відзначили, що хоча з кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку.
Під час хвилини мовчання пролунали залпи зі стрілецької зброї, вшановуючи загиблих воїнів
Керівники міста, воїни – інтернаціоналісти та присутні поклали квіти до пам’ятника Воїнам – інтернаціоналістам .

Продовжився захід тематичним концертом у Міському палаці культури.

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net