ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, ДОРОГІ ЖІНКИ !

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас прекрасне свято представниць кращої половини людства –  8 Березня.

З нагоди вшанування її величності Жінки 4 березня 2021 року відбувся святковий концерт. Цього року він був особливим, тому що проходив в новому міському Палаці культури.

Представниць прекрасної статі привітав  міський голова Сергій Бичков. Він побажав миру, добра, щастя, міцного здоров’я, тепла та добробуту в оселях.

У своєму виступі Сергій Миколайович зазначив, що саме жіноча чарівність здатна перетворювати сірий будній день на свято, наповнюючи його яскравими і неповторними емоціями, а все найдорожче, що мають у своєму житті чоловіки – кохання, радість, щастя пов’язано виключно із жінкою, берегинею роду людського.

Надалі почалася церемонія нагородження та вручення подарунків.

 За сумлінну працю та високі досягнення були нагороджені сертифікатами на отримання грошової винагороди:

Вишинська Оксана Сергіївна, вчитель історії Очаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені П.П. Шмідта, за підготовку учениці Віняр Олександри, яка посіла І місце в обласному етапі конкурсу-захисту Малої академії наук України (секція «Правознавство»);

Кобець Наталія Сергіївна, вчитель української мови та літератури Очаківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені П.П. Шмідта, за підготовку учениці Єрьоміної Ірини, яка посіла І місце в обласному етапі конкурсу-захисту Малої академії наук України (секція «Журналістика»).

З нагоди свята та 50-річного ювілею дитячого навчального закладу №1 «Дзвіночок» колектив закладу був нагороджений  почесною грамотою, відзнакою «За доблесну працю» та грошовими преміями. Для привітання та вручення сертифікатів на придбання цінних подарунків на сцену були запрошені  керівники садочка, які впродовж 50-ти років плідно працювали задля того, щоб зараз «Дзвіночок» сміливо можна було називати одним з найкращих закладів дошкільної освіти нашого міста. Керівники закладу:

  • Воронова Лідія Михайлівна очолила найбільший в місті дитячий дванадцятигруповий  садок  в 1977 році, де виховувались діти від одного року. Без сумніву, Лідія Михайлівна - людина невичерпної енергії. Вона бачила здібності  кожного працівника і направляла їх на блага закладу. Користувалася заслуженим  авторитетом в колективі серед колег та батьків вихованців.
  • З квітня 1999 року дитячий садок №5 очолила Грицієнко Наталія Олександрівна. На цій посаді пропрацювала недовго, але зробила вагомий внесок: знайшла спонсорські кошти, за які був повністю перекритий дах головного корпусу дитячого садка, а територія закладу – огороджена капітальним парканом.
  • Посунько Лариса Іванівна – 18 років сумлінно пропрацювала на посаді завідуючої дитячим навчальним закладом №1 «Дзвіночок»,  стовідсотково була віддана своїй справі. За цей період пережила багато радісних та важких  моментів разом з колективом, серед них – дві реконструкції садочка, після яких він змінився до невпізнанності в кращу сторону.
  • Боброва Олена Юріївна прийшла працювати в дитячий навчальний заклад №1 «Дзвіночок» на посаду вихователя в 2010 році тимчасово. Швидко вчилася у досвідчених педагогів дошкільній справі і вісім років пропрацювала вихователем, а в 2018 році очолила заклад  як директор.  Активна, небайдужа до проблем колективу і кожного працівника, відповідальна. Завжди дбає про імідж закладу, не пасує перед труднощами, шукає шляхи ефективного розв’язання будь – яких проблем.

Також  на сцену були запрошені та нагороджені сертифікатами на грошову винагороду найкращі працівники закладу дошкільної освіти № 1 «Дзвіночок», які вже багато років виховують маленьких очаківців, вселяючи в їх серця людяність і любов.

Куцька Зінаїда Дмитріївна – працює вихователем-методистом  у дитячому садку 38 років. Вона – висококваліфікований, ініціативний, творчий педагог, чудовий наставник. Особистим прикладом вона навчає колег цінувати прекрасне і нести це почуття у душі маленьких вихованців. Ця людина закохана в свою справу та всім серцем віддана обраній професії.

Туренко Олена Іванівна – 36 років педагогічного стажу  і один запис в трудовій книжці: «Прийнята на посаду вихователя в дитячий садок № 5», а зараз - це «Дзвіночок». Любить дітей, вміє організувати з ними цікаві заняття, творчо підходить до проведення освітнього процесу.

 Зуєва Ганна Андріївна – 40 років працює в садочку помічником вихователя. Старанно та відповідально виконує свої обов’язки, дбає повсякчас про комфорт і емоційне благополуччя малят. Тактовна і доброзичлива, користується повагою в колективі.

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт за участю:  зразкового ансамблю народного танцю «Радість», (керівник заслужений працівник культури України Тетяна Поночевна); колективу естрадного танцю «Нова Галактика» (керівник Віра Глушкова); народного ансамблю танцю «Золотий колос», (керівник заслужений працівник культури України Світлана Козлова); вихованців школи спортивно-бального танцю  «Еліт денс» (керівник Альона Гриник). Виступи  юних, але дуже яскравих та перспективних танцівників, не залишили байдужими нікого. Мелодійно звучали пісні у виконанні неймовірно талановитих співаків: Віктора Зволинського; Анастасії  Чорної,  Ігора Левенди, Маргарити Ковальової, Віктора  та Ілони Рославських, молодшого вокального - ансамблю «Зорянки» Музичної школи міста Очакова (керівник Анастасія Чорна). Чарівні звуки саксофона у виконанні Ігора Левенди не залишили байдужим навіть найвибагливішого слухача. Прекрасний концерт, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

 Важко описати словами наскільки теплою і святковою була атмосфера у залі. Тому і не дивно, що гучні аплодисменти звучали після кожного виступу. Залишаючи міський Палац культури  з гарним настроєм, всі дякували артистам та організаторам цього чудового концерту. Жінки  окрім неперевершених вражень від концертної програми, отримали ще й подарунок- квіти  та запрошення до святкового столу.

Зі святом, любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

 

 Завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Очаківської міської ради та її виконавчого комітету Ірина ЖУРАВКО

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
875421