З Днем українського добровольця!

У неділю, 14 березня, відзначається День українського добровольця.

Ця дата була обрана не випадково: 14 березня 2014 року перші добровольці прямо з Майдану вирушили на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Тієї весни було зафіксовано рекордну явку до військкоматів.

Звичайні українці приходили самі, не чекаючи повістки, або самоорганізовувалися в батальйони і вирушали на Донбас, щоб боротися за територіальну цілісність своєї країни.

На плечі добровольчих батальйонів 2014 року лягла критична місія – захистити країну від агресора, не пустивши його в глиб.

Завдяки вашому героїзму ворог не зміг пройти далі Донбасу.

14 березня у  місті Очакові відбулися  заходи  з відзначення Дня українського добровольця  та  вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Присутні вшанували пам'ять загиблих українських героїв висловили вдячність живим захисникам, а  по завершенню поклали квіти до меморіалу загиблим очаківцям-землякам.

Завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату Очаківської ради та

її виконавчого комітету Ірина Журавко