Шановні працівники і ветерани житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Очаківської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Житлово-комунальна сфера і побутове обслуговування населення - одна з найскладніших галузей економіки. На вас покладена величезна відповідальність перед населенням за комфорт і зручність умов проживання. Від вашого професіоналізму і відповідальності залежать надійне забезпечення життєдіяльності підприємств, організацій, соціальних установ, а також порядок і чистота на вулицях, затишок в наших будинках, благополуччя і влаштування побуту. Хочу, щоб все те, що ви робите, жителі обов'язково цінували. Ми багато з вами зробили, а належить нам зробити ще більше.

У цей святковий день прийміть слова вдячності за добросовісну працю, вірність обраній справі, щиру турботу про благополуччя жителів нашої громади , готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу. Нехай примножаться ваші успіхи, удосконалюється професійна майстерність і росте добробут ваших сімей. Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів в усіх починаннях, щастя і добра!


З повагою,
Міський голова Сергій Бичков

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
875518