Очаків отримав новий автомобіль швидкої медичної допомоги

Розвиток системи екстреної медичної допомоги – пріоритет для держави.

З метою покращення якості надання невідкладної допомоги населенню Очаківської міської територіальної громади, міський голова Сергій Бичков звернувся до керівництва Миколаївської облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації з проханням про виділення нового автомобіля швидкої медичної допомоги, який би відповідав стандартам доїзду до пацієнтів.

Губернатором Миколаївської області Віталієм Кімом було розглянуто це питання та узгоджено з головним лікарем обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Самойловим Андрієм Леонідовичем. І ось, у найкоротший термін, комунальне некомерційне підприємство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  передало пункту постійного базування «Очаків» автомобіль типу С, реанімобіль PEUGEOT BOXER, оснащений кисневими балонами, дефібрилятором з ритмом та записувачем показників пацієнта, електрокардіографом з можливістю друку ЕКГ, оксиметром з можливістю вимірювання сатурації, особливо потрібного в час пандемії COVID-19. Його найсучасніше обладнання допоможе врятувати не одне життя.

Україна сьогодні йде шляхом, яким уже пройшли більш розвинені європейські країни. Це шлях забезпечення сучасним транспортом та обладнанням. І нова філософія роботи диспетчерських служб, підвищення престижу професії. І створення, у перспективі, високофункціональних відділень невідкладної допомоги, куди можна буде доставити пацієнта. Тому варто рухатися обраним напрямком, беручи до уваги вітчизняну специфіку і враховуючи помилки, які були зроблені іншими. Бо в України така можливість є. Очаківська міська територіальна громада висловлює подяку  голові  Миколаївської облдержадміністрації Віталію Кіму у наданні всебічної підтримки щодо вирішення найбільш нагальних питань нашої громади.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її

виконавчого комітету Ірина Журавко