Увага !

На Миколаївщині СБУ перевіряє стан контрдиверсійної безпеки важливих об’єктів регіону.
Служба безпеки України провела спеціальне тренування з контрдиверсійного захисту низки військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури на півдні області.
У ході навчань було імітовано «атаку» кількох груп умовних диверсантів на терористично уразливі об’єкти шляхом проникнення на їх територію та закладення імітаторів вибухових пристроїв.
Метою спеціального тренування була перевірка оперативності дій груп швидкого реагування на військових об’єктах та злагодженості регіональних суб’єктів боротьби із тероризмом під час протидії та попередження можливим диверсійним і терористичним загрозам.
Навчання в Очакові розпочали комплексну перевірку захищеності об’єктів можливих терористичних посягань у регіоні.
У заходах, що триватимуть, беруть участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Військової служби правопорядку, представники органів державної влади та місцевого самоврядування. Завданням заходів є перевірка ефективності визначених алгоритмів захисту об’єктів підвищеної небезпеки, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури, військових баз та складів.
Тренувальні заходи проходять в умовах максимально наближених до реальних та із дотриманням прав і свобод громадян, а також у межах чинного законодавства.
Водночас, в окремих випадках можливі тимчасові запровадження обмежувальних заходів. СБУ закликає мешканців та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.
Нагадуємо громадянам про необхідність бути пильними. Інформацію про підозрілих осіб, факти чи наміри здійснення ними діяльності на шкоду Україні, а також у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, польоти безпілотних літальних апаратів над об’єктами критичної інфраструктури, просимо повідомляти за номером «гарячої лінії» Управління СБ України в Миколаївській області (0512) 49-03-22. Аналогічну інформацію можна повідомити на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..