ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади:

• головного спеціаліста загального відділу, організаційної роботи та звернень громадян апарату Очаківської міської ради та її виконавчого комітету:

освіта вища не нижче ступеня бакалавра,  вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів; вміння працювати на комп’ютері з офісним пакетом, вільне володіння навичками роботи з програмним та технічним забезпеченням та експлуатації комп'ютерних мереж; без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії заяву про участь у конкурсі, до якої додаються: заповнена особова картка  форми № П-2ДС  з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;  копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі наявності); декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік, поданої у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Термін подання документів протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування  оголошення.

Довідки за адресою: м. Очаків, вул. Соборна, 7а, каб. 310, т. 3-01-65