«Проєкт реалізовуватимуть у декілька етапів»: Голова ОДА Віталій Кім проінспектував хід робіт на стадіоні «Артанія»

Під час робочої поїздки до міста Очаків, у четвер, 12 серпня, голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім проінспектував хід виконання робіт на стадіоні «Артанія», де в цьому році було розпочато реконструкцію в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».


«Проєкт реалізовуватимуть у декілька етапів. По першій черзі зараз тут працює техніка і вкладається шар щебеню та виконується підготовка під висококласне штучне покриття, яке вже в дорозі. Темпом виконання робіт на цьому об’єкті я задоволений», - зазначив Віталій Кім.
Додамо, що наразі вже улаштовано дорожні корита. З використанням спеціалізованої техніки ущільнено ґрунт. Змонтовано дренажну систему та підстильний шар з геотекстилю.
Загалом тут передбачено здійснення реконструкції футбольного поля з облаштуванням бігових доріжок, відновити глядацькі трибуни та виконати частковий доброустрій території.
Загальна кошторисна вартість робіт складає майже 20 млн грн. З них 9 млн 601 тис. грн коштом ДФРР, понад 6 млн грн коштом субвенції соціально-економічного розвитку, понад 4 млн кошти Очаківського міського бюджету.
Більше фото за посиланням: https://cutt.ly/uQFJhcq

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
1265997