Вітання з Днем незалежності 2021

Шановні жителі та гості Очаківської міської  територіальної громади!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – 30-ї річниці Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про прийдешнє, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому хочеться побажати, щоб кожен з нас, передусім, почав з власної незалежності! Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від усіх неприємностей. Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити в житті позитивні моменти та радіти!

Процвітання, здоров'я, міцного духу Нашій багатій та щедрій Україні! Нехай сім'ї українців завжди будуть згуртованими, столи - повними, свята - веселими, сусіди - хорошими, а друзі - щирими!

З нагоди такого важливого свята хочеться побажати сил в боротьбі і досягнення поставленої мети. Любові до рідної землі! Нехай не згасає оптимізм в душах українського народу! Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! Давайте змінимо нашу Батьківщину! Нехай вона стане краще, чистіше! І в наших душах горить невичерпний вогонь любові до рідної землі! Слава Україні!

Міський голова Сергій БИЧКОВ

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net