Дорогі школярі! Шановні батьки та працівники закладів освіти нашої громади! Радо вітаю вас з Днем знань!

 

Перше вересня - це не лише урочистий початок нового навчального року, це ще й новий відлік часу, який надається нашим дітям для опанування знань і набуття навичок. І нам, дорослим, належить супроводжувати наших дітей на цьому шляху, створюючи для них належні умови навчання.

Ми прагнемо, аби кожному зі школярів та дошкільнят було затишно, комфорт і зручно в школах та дитячих садочках. Міська виконавча влада, за підтримки депутатського корпусу щороку готує навчальні заклади до нового періоду роботи, з кожним разом підвищуючи рівень їх матеріально-технічного стану. А педагогічні колективи невпинно працюють над підвищенням свого професійного рівня, крокуючи в ногу з часом та новітніми вимогами сьогодення.

Шкільні роки - це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали наші діти в майбутньому, ми прагнемо, аби вони завжди тепло і вдячно згадувати  школу, вчителів і однокласників. Щиро сподіваємось, що епідеміологічна ситуація в країні в цілому та в нашому місті зокрема дозволить проводити освітній процес у школах, забезпечуючи дітей не лише новими знаннями, а й можливістю вільного спілкування з однолітками а педагогами. Адже щирі людські стосунки не можливо замінити жодними гаджетами та сучасними цифровими технологіями.

При цьому ми також сподіваємось на розуміння з боку батьків, педагогів та учнів усієї важливості і серйозності карантинних вимог у разі їх посилення.  

Перше вересня - це початок особливого етапу в житті дітей, які стануть цього року першокласниками. Четвертий рік поспіль ми, готуючись до нового навчального року, створюємо в кожній школі нові умови для першокласників, забезпечуючи їх усім необхідним для комфортного і пізнавального навчання. Цього року в школах міста також відремонтовані і обладнані за сучасними вимогами Нової української школи шість класних кімнат, до яких незабаром завітають майже 140 першокласників. Світлі й охайні шкільні класи та перші вчительки вже з нетерпінням чекають зустрічі. Щиро бажаю, щоб для наших найменших школярів перші кроки у світ знань стали початком пізнавальної та захоплюючої подорожі!

Особливим перше вересня є і для тих, хто цього року розпочинає останній рік здобуття загальної середньої освіти. Наші одинадцятикласники, а їх цього року небувала кількість - 180! - найближчі дев’ять місяців навчання закладатимуть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Бажаю усім в цьому році визначитися з вибором професії та успішно підготуватися для продовження навчання у вишах.

Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжатимуть першого вересня своїх чад до школи! Шановні наші вчителі! Теплі побажання витримки, терпіння натхнення та мудрості сьогодні хочеться сказати і вам. Адже саме ви допомагаєте школярам осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ваша взаємодія - неодмінна умова успішного навчання дітей. Щиро вірю, що усі ви докладатиме максимум зусиль, аби підростаюче покоління зростало здоровим, успішним і освіченим. А ми й надалі продовжуватимемо покращувати умови для цього.

Нехай попереду у всіх нас завжди будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я кожному й натхнення в новому навчальному році!

 

Міський голова Сергій Бичков

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
1243624