Шановні педагоги Очаківщини! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівників освіти!

Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У па­м’яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань,     виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі - вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки.  Шановні ветерани освітянської ниви - низький уклін вам за трудовий шлях. Дякуємо за мудрість та служіння улюбленій справі протягом багатьох років!

Щиро вдячний вам, шановні вчителі, за профе­сіоналізм, творчу працю, витримку, терпіння, любов до обраної справи, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, самовідданість і багатство душі,    педагогічну майстерність i безкорисливе добро,     яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, оптимізму, нових педагогічних звершень. Миру і злагоди вашим особистим та педагогічним родинам.

Міський голова Сергій Бичков

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
1265962