Шановні жителі міста Очакова та сіл Кінбурнської коси!

Жовтень починається з особливої дати: у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Ця дата - не нагадування про вік, а чудова можливість в черговий раз сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам, людям похилого віку за вклад у розвиток країни, нашої громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Піклування про людей похилого віку - справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та ви зуміли зберегти гідність, віру, любов, які пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками - велика честь і відповідальність.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей - це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Миру вам, оптимізму і благополуччя!Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Міський голова Сергій Бичков

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net