Шановні воїни Морського центру Спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗСУ! Радо вітаю вас з вісімнадцятою річницею з дня створення Центру!

Цей день є важливою датою для кожного з вас, адже зробивши вибір захищати нашу країну у такі важкі часи, ви обрали не просто професію, ви обрали свою другу домівку! Кожен з вас знає, що найважливіше довіряти тому, хто поруч, тому, хто підтримає у прийнятті важливого рішення, тому, хто прикриє собою у разі ворожого нападу.

Очаківський центр Спеціального призначення - це не просто військова частина, це вже велика й міцна родина, що живе традиціями своїх попередників і знає не  з чуток, що таке військова звитяга, честь і мужність.

Серед військовослужбовців Центру немає випадкових людей. Тут лише ті, хто не з кіно, а з реалій свого професійного життя знає, що таке випробування долі воїна-захисника.

Ви зазнали втрат, і ми памятаємо і шануємо кожного, кого сьогодні немає поруч!  Ми завжди пишатимемося тим, що в нашому місті діє легендарна військова частина!

З нагоди свята бажаю усім вам здоров’я, щастя, родинного затишку, професійних успіхів і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини!

 Міський голова Сергій Бичков

 

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
1266216