09 жовтня відзначатиме свій ювілейний День народження – 80 років, прекрасна жінка, людина з великої літери – Алла Сергіївна Могилевська!

Ім’я цієї жінки невід’ємно пов’язано з нашим містом. Педагог з великим стажем, депутат багатьох скликань, активний політичний та громадський діяч, почесний житель міста, безкомпромісний захисник інтересів Очакова та очаківців.

Все це може про неї сказати практично кожен очаківець. Талановитий організатор з винятковою працездатністю, творча натура з високим почуттям відповідальності. Їй притаманні різнобічна обдарованість, високий рівень загальної і фахової культури, широкий кругозір, самовідданість покликанню і людям, природжена інтелігентність, справедливість, кристальна чесність, скромність, чуйність і повага до особистості.

У неї багато нагород: орден «Знак пошани», медаль «За доблесну працю», грамота Міністерства освіти УРСР, почесна відзнака Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною». Люди її цінують за те, що серед великої кількості буденних проблем, вона вміє відокремити найголовніші, вірно розставити пріоритети і впевнено крокувати до поставленої мети, аби досягти результату.

Шановна Алло Сергіївно!

Ювілейний День народження - це для кожної людини відповідальна хвилина, коли ми замислюємося над власними досягненнями, аналізуємо те, що прожито, плануємо майбутнє.

У Вашому житті ювілеї вже давно стали приводом, аби люди, громадськість, влада дякували Вам за зроблене.

Життєвий шлях людини небайдужої, принципової, відвертої та стійкої, завжди наповнений не лише приємними подіями, а й випробуваннями. І всі з них Ви долали гідно, залишаючи оточуючим приємність спілкування і результативність співпраці з Вами.

Багато очаківців дякують Вам за участь у їх житті, за допомогу у справах, навчанні, роботі. Ви завжди допомагаєте щиро, безкорисливо. Ваші поради і Ваша принципова позиція багатьом допомагають уникнути невірного рішення, хибного шляху.

У цей прекрасний день Вашого ювілею прийміть привітання від  Очаківської міської територіальної громади, також щирі побажання: міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай доля збагачує Вас енергією, натхненням та радістю сьогодення!

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net