Шановні жителі сіл Покровка, Василівка та Покровське Очаківської міської територіальної громади !

Від імені Очаківської міської ради, її виконавчого комітету і усієї громади, щиро вітаю вас  з нагоди Дня Вашого села!

День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

Усі досягнення, якими багаті села Покровка, Василівка та Покровське складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя села і саме в такі свята, кожен відчуває себе  частиною великої громади.

Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб ваші села розвивалися, оновлювалися і змінювалися на краще, зростав їх економічний і культурний потенціал.

Бажаю всім жителям процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.

Зі святом!

Сергій БИЧКОВ