Оголошення !

про проведення конкурсу по відбору суб’єкта господарювання, що надаватиме послуги соціального магазину м. Очаків

Суб’єкт господарювання, що надаватиме послуги соціального магазину – суб’єкт , що організує торгівлю продовольчими товарами без торгівельної надбавки за доступними цінами малозабезпеченим громадянам, отримуючи за виконання цієї соціальної роботи відшкодування з бюджету міста своїх затрат відповідно до укладеного договору.

Обов’язкові вимоги до соціального магазину:

. Наявність вивіски «Соціальний магазин».

. Торгівельна площа не менше 30 кв.метрів.
. Наявність у безперебійному продажу обов’язкового асортименту товару.
. Дотримання Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами, затвердженими наказом Мінекономіки від 11.07.2003 року №185.
. Дотримання прав споживачів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
. Встановлення на засоби контролю за продажем товарів програмного забезпечення, яке дозволить проводити обслуговування за електронними соціальними картками.
. У соціальному магазині можуть реалізовуватись продовольчі товари згідно затвердженого асортименту товару.
Обов’язковий асортимент товару:

Борошно пшеничне.
Макаронні вироби.
Крупа ячна
Крупа пшенична.
Крупа пшоняна.
Крупа манна.
Крупа рисова.
Крупа рисова (подрібнена).
Крупа вівсяна.
Крупа перлова.
Горох.
При цьому суб»єкту господарювання дозволяється у якості необов»язкового асортименту та за умови дотримання доступних цін реалізовувати наступні товарні позиції:

Крупа гречана – до 2 кг на місяць;
Крупа гречана ( подрібнена) – до 2 кг на місяць;
Цукор – до 2 кг на місяць;
Олія соняшникова – до 2 л. на місяць;
Хліб – 1 одиниця на день (за окремим зверненням малозабезпечених громадян та за наявності можливості у суб”єкта господарювання реалізовувати додаткову одиницю хліба – 2 одиниці на день);
Хлібобулочні вироби – до 5 кг на місяць;
Сіль – до 2 кг на місяць;
Оцет – до 2 л. на місяць;
Сірники – до 2 упаковки на місяць (20 коробків);
Чай – 200 г.на місяць.
Цукерки в асортименті – до 1 кг на місяць .
Перелік документів, які надаються на конкурс:
. Заява про участь у конкурсі, в якій учасник просить розглянути його пропозицію та підтверджує готовність розпочати роботу соціального магазину в місячний термін з дня оголошення результатів конкурсу.
. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
. Витяг з реєстру платників єдиного податку (за наявності).
. Підтвердження права користування приміщенням, в якому буде розташовано соціальний магазин (право власності або договір оренди).
. Конкурсна пропозиція (подається в окремому конверті), яка містить фіксовану суму відшкодування з міського бюджету за надання послуг соціального магазину в місяць, та розрахунки до неї в довільній формі.
Відбір суб’єкта господарювання відбудеться 11.2021року в малій залі виконкому Очаківської міської ради за адресою: вул. Соборна, 7-а (3-й поверх).

Документи на конкурс приймаються за адресою: 57508, м. Очаків, вул. Соборна, 7-а, каб.205
Останній термін подачі документів – не пізніше ніж за два дні до проведення конкурсу, а саме до 27.11.2021року.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 3- 00- 56.

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net