Шановні працівники соціальної сфери Очакова та сіл громади!

Щиро та сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Забезпечення державної підтримки та соціального захисту громадян – це важливі й відповідальні завдання, основою яких є індивідуальний підхід до кожної людини, вирішення саме її проблемних питань чи життєвої ситуації.

Серед вас є працівники різного фаху. Стаж служби одних обчислюється не одним десятком років і ті, у кого ця служба лише розпочинається. Але у кожного з вас великі професійні знання, високе почуття відповідальності, бажання працювати. Не маємо сумніву, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади

Спасибі вам за добросовісну працю, прояви добра, любові, милосердя та співчуття до тих, хто цього так потребує. Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Міський голова Сергій БИЧКОВ

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net