Шановні працівники культури та митці, ветерани галузі! Прийміть найтепліші вітання з професійним святом!

Вміти створювати та зберігати прекрасне – це особливий дар, завдяки якому ви робите цей світ кращим. Примноження духовного багатства, культурної спадщини, цінностей просвітництва стало справою вашого життя.
Люди вашої професії яскраві, захоплені, ініціативні. Ви працюєте тоді, коли відпочивають інші, щедро віддаєте людям багатство своєї душі, даруйте радість спілкування із прекрасним.

Завдяки вашим ідеям та кропіткій праці Очаківська громада живе цікавим життям. Багато свят, конкурсів, фестивалів стали традиційними і користуються великою популярністю серед дітей, молоді, людей старшого покоління. Ми пишаємося успіхами колективів та виконавців, які прославляють наш край на фестивалях та конкурсах. Ви все служите ідеалам добра, високої духовності та культури.
Дякуємо Вам за професіоналізм, любов до прекрасного та прагнення прищепити цю любов мешканцям громади! Нехай ваша відданість професії, енергія, небайдужість, цілеспрямованість і надалі сприяють розкриттю найбагатшого культурного потенціалу!
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, удачі та нових творчих звершень!

Міський голова Сергій БИЧКОВ

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net