Вшановуючи всіх учасників Революції Гідності та Свободи і учасників АТО, вітаю вас, шановні земляки, з Днем Гідності і Свободи!

21 листопада, ми відзначаємо День гідності та свободи - саме ця дата пов’язана з початком двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), кожна з яких мала визначальне значення для подальших подій у країні.
В цей день, разом з усією Україною, вшановуємо патріотизм і мужність своїх співвітчизників, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Події, що тоді відбувались з нашим суспільством та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України.
В цей день гідності та свободи бажаю вам, співвітчизники, мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.
Щиро дякую справжнім патріотам України, які роблять все можливе для її успішного розвитку і вірять у краще майбутнє нашої держави.

Міський голова Сергій БИЧКОВ