Відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки нашої громади

У післяобідню пору, 24 грудня, незважаючи на негоду, центр міста заполонили очаківці та гості. На святковий захід з нагоди відкриття головної новорічної ялинки громади поспішали діти та дорослі. Їх чекала весела розважальна програма за участю Діда Мороза та Снігуроньки.

Всіх присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами щиро привітала секретар міської ради Валентина Кифоренко. До вітань долучилися також Дід Мороз та казкові персонажі. Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою.

Концертну програму присутнім подарували працівники міського палацу культури. Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки.
Відкриття новорічної ялинки стало початком святкових заходів, що пройдуть на Очаківщини до прийдешнього Нового року та Різдва Христового.

посилання на відео на фото

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net