Очаківська міська територіальна громада отримала новий трактор МТЗ-82.1 "Беларус"!

Очаківська міська територіальна громада отримала новий трактор МТЗ-82.1 "Беларус" вартістю 499,5 тис.грн. Як зазначив заступник міського голови, Олексій Васьков: - «Приємно, що у нас створюються необхідні умови для розвитку громади по наданню комунальних послуг населенню. Відтак територіальна громада зможе виконувати більшість видів запланованих робіт, що у подальшому відіграє вирішальну роль у формуванні інфраструктури».

Техніка, за допомогою якої виконуватиметься великий обсяг робіт, придбана за кошти субвенції з державного бюджету на виконання інвестеційних проектів у рамках здійснення заходів щодо соціально- економічного розвитку окремих територій.

Кошти на придбання зазначеної техніки вдалося отримати завдяки особистій підтримці народного депутата України Олександра Пасічного, за що йому керівництво міста і громада дуже вдячна.
Діяльність місцевих органів влади успішна тільки тоді, коли вдається налагодити співпрацю з народними обранцями, які завжди намагаються підтримати громади свого виборчого округу.

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net