Дорогі жителі Очакова, сіл Покровка, Василівка та Покровське Очаківської міської територіальної громади! Від усього серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят. Водночас ми прискіпливо оцінюємо з точки зору реалізації запланованого прожитий рік, і кожен визначає рівень його значимості по-своєму.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма - швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для країни, нашої громади та для кожного з нас подіями, напруженою працею,

глибоким змістом та звершеннями, цей рік нікого не залишив байдужим. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Незважаючи на певні складнощі, в нашій громаді за минулий рік зроблено чимало для того, щоб його мешканцям жилося ще зручніше і затишніше.
Висловлюю щиру подяку вам, робітники, підприємці, вчителі, медики, митці, правоохоронці – усім, хто своєю працею і розумом втілює в життя ідеї та принципи державності.
Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!
Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2022 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим Роком вас та Різдвом Христовим!

Міський голова Сергій БИЧКОВ

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net