Вітаємо Сергія Георгійовича Фоміна із 80-річним ювілеєм!

22 січня відзначає свій 80-річний ювілей видатна людина Очаківщини.

Шановний Сергій Георгійович ! Вітаємо Вас з ювілеєм сили та мудрості – 80-річчям доброго та чудового життя!
Французькою число 80 вимовляється як «guatre-vingts», тобто. «чотири рази двадцять». У свої перші двадцять років Ви встали на правильний шлях і пішли ним не боячись труднощів, розчищаючи перед собою завали, переправляючись через бурхливі потоки, долаючи перешкоди, які розставляло перед Вами життя.

До 40 Ви вже людина, що відбулася, – сім'янин, професіонал та молодий керівник. 60-річний ювілей Ви зустріли у званні двічі дідусь. І ось сьогодні свою четверту двадцятку – 80 років гідного, гарного життя Ви зустрічаєте у родинному колі, рідних, друзів. Скільки Ви зробили добра, скільки людям допомогли знайти свій шлях у житті! Ви та людина, яка подає приклад життєлюбності, бадьорості, оптимізму. Вам притаманні найкращі якості людини, чоловіка, наставника! Вам цікаве життя у всіх його проявах! Інтелект, гумор, комунікабельність, доброта і щирість, а ще іскорки в очах – це все про Вас.
Сергію Георгійовичу! Бажаємо Вам бути абсолютно щасливою людиною, а життя нехай продовжує відраховувати чудові дні та години душевного тепла та втіхи.

Життєвий шлях С.Г.Фоміна
Фомін Сергій Георгійович народився 22 січня 1942 р. в м. Нев’янську Свердловського області. Після війни сім’я поселилась в с. Терноватому Ново – Миколаївського району Запорізької області. Після семирічки вступив до Бердянського технікуму виноградарства та виноробства. У 1961 році направлений у винрадгосп «Морськой» Судакського району Кримської області. Наступного року за сімейними обставинами переїхав до матері в с.Терновате де працював на елеваторі. Дійсну службу проходив у ракетних військах. У 1965 році, після демобілізації, працював бригадиром – садоводом, пізніше агрономом відділення винрадгоспу «Цюрупинський» Херсонської області, потому три роки працював агрономом винрадгоспу «Пам’ять комунарів» Жовтневого району Миколаївської області. З 1969 р. по 1971 р. працював майстром профтехучилища МПТУ – 15 з підготовки виноградарів. З 1971 р. по 1974 р. працював старшим агрономом – виноградарем радгоспу «Пам’ять комунарів». У 1968 році вступив на заочне відділення Херсонського сільськогосподарського інституту, який закінчив у 1973 році. З 1974 р. до 1976 р. працював головним агрономом вин радгоспу «Лиманський» Очаківського району. З 1976 р. по 1978 р. працював начальником управління сільського господарства Очаківського району. З 1978 р. по 1980 р. навчався в Одеській ВПШ. У 1980 року обраний головою Очаківського райвиконкому. З 1983 р. по 1990 р. був обраний І секретарем Очаківського РК КП України. У квітні 1990 р. районною радою народних депутатів обрано на посаду першого заступника голови райвиконкому. В травні 1992 р. призначений заступником представника Президента України в Очаківському районі. З липня 1994 р. по січень 2002р. - перший заступник голови райвиконкому. Багато років успішно працював заступником голови райдержадміністрації, звідти вийшов на пенсію. Потім, два роки пропрацював на підприємстві «Зоря-Машпроекту». У 2005 році був обраний головою ради ветеранів та очолив районну організацію інвалідів.
Сергій Георгійович завжди був і є зразком для наслідування.

З повагою, виконавчий комітет Очаківської міської ради