Публічний звіт про діяльність депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» в Очаківській міській раді VIII скликання

Минув рік, як колишні активісти, отримавши мандат довіри очаківців, стали депутатами Очаківської міської ради. За рік роботи кожен із складу фракції «Слуга народу» випробував себе на стійкість та міцність духу, витримку та волю. Для більшості жителів Очаківської міської територіальної громади це також був рік непростих випробувань, але великих сподівань на краще життя.

На користь мешканців громади в Очаківській міській ради VIII скликання станом на 25.01.2022 року відбулося 20 сесій, розглянуто на постійних депутатських комісіях - 517 проектів рішень. Прийнято на сесіях Очаківської міської ради - 506 рішень.

Депутатська фракція політичної партії «Слуга народу» в Очаківській міській раді VIII скликання

1. Ситников Олександр Олександрович - керівник фракції
2. Васьков Олексій Віталійович
3. Заудальський Артур Олександрович
4. Кифоренко Валентина Вікторівна
5. Козлова Світлана Володимирівна
6. Мазур Костянтин Володимирович
7. Саскевич Василь Васильович
8. Харченко Віталій Юрійович
9. Яровенко Ольга Олександрівна

ПОСТІЙНІ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ ОЧАКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ
РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

1. Постійна депутатська комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, захисту прав та інтересів громадян, гласності, засобів масової інформації, зв'язків з політичними партіями, громадськими організаціями

Козлова Світлана

у складі

2. Постійна депутатська комісія з питань економічної політики, планування, бюджету, фінансів та ринкових відносин, підприємницької діяльності та інвестиційної політики

Ситников Олександр

голова

Саскевич Василь

у складі
3. Постійна депутатська комісія з питань житлово - комунального господарства, промисловості, транспорту, архітектури та будівництва, зв'язку

Васьков Олексій

заступник голови

Харченко   Віталій

у складі

4. Постійна депутатська комісія з питань освіти, культури, розвитку духовності, соціального захисту та охорони здоров'я, санаторно    -    курортного    напрямку, молоді, спорту та туризму

Яровенко Ольга

голова

5. Постійна депутатська комісія з питань охорони навколишнього середовища та регулювання земельних відносин

Заудальський     Артур

заступник голови

Мазур Костянтин

у складі

Cклад депутатської фракції «Слуга народу» ініціювали можливості для розвитку громади, розглядали правові та економічні питання, постійно тримали на контролі вчасну та якісну реалізацію проектів програми «Велике будівництво» у Очаківській міській територіальній громаді. Варто зазначити, що протягом минулого року в межах своєї депутатської діяльності особливу увагу приділяли питанням благоустрою громади: благоустрій вулиць; облаштування дитячих, спортмайданчиків, грейдерування вулиць, благоустрій міського пляжу, ремонт дитячих садочків та шкіл, лікарні, Василівського будинку культури, встановлення вуличного освітлення, відновленню інфраструктури доріг. У своїй роботі керувалися принципами людяності, взаємоповаги та чесності, працювали активно і небайдуже, намагаючись почути кожного мешканця громади.

Керівник депутатської фракції «Слуга народу»

Олександр СИТНИКОВ