Огляд об`єктів «Великого будівництва» та відкриття сучасного ренген-кабінету в Очакові

09 лютого 2022 року в Очакові було проведено виїзну нараду що до результатів виконаних робіт за програмою Президента України «Велике будівництво», співфінансування якої проводиться з державного, обласного та місцевого бюджетів.
У зустрічі взяли участь: міський голова Сергій Бичков, народний депутат України Олександр Пасічний, депутат обласної ради Євген Ігнатенко, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Ігор Кузьмін, начальник управління охорони здоров`я Миколаївської облдержадміністрації Максим Безносенко, заступник міського голови Олексій Васьков, секретар міської ради Валентина Кифоренко,

голова Черноморської територіальної громади Андрій Дмитренко, голова Куцурубської територіальної громади Інна Копійка, заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Олексій Допира, керівники будівельних підрядних організацій, головний лікар КНП «Очаківська багатопрофільна лікарня» Очаківської міської ради Ольга Степанова, головний лікар КНП «Очаківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Очаківської міської ради Павло Тесляк, директор Очаківської загальноосвітню школу I-III ступенів №1 Тетяна Іщенко, представники ЗМІ та інші.
В ході заходу були оглянуті соціальні об`єкти, які були внесені до програми Президента України «Велике будівництво». Інспекцію виконаних робіт розпочали з міського стадіону «Артанія». Реконструкцію спортивного об'єкта проводять за рахунок субвенції з державного бюджету, залученню якої сприяв Олександр Пасічний, а також коштів місцевого бюджету. На об`єкті підрядником виконано комплекс робіт: обладнано футбольне поле зі штучної трави чеського виробництва, підготовлено основу під бігові доріжки, демонтовано старі трибуни, укріплені підпорні стелі. Обговорили наступні кроки для реалізації цього об`єкту: будівництво якісного спортивного стадіону - недешеве задоволення, тому реконструкцію об'єкта проводять у три етапи. Під час першого освоїли близько 20 мільйонів гривень. Другий і третій етапи обійдуться загальною вартістю ще в 60 мільйонів гривень.
Слідуючим об`єктом була Очаківська загальноосвітня школа I-III ступенів №1, капітальний ремонт частини приміщень якої став можливим за рахунок коштів субвенції державного бюджету на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» та коштів виділених з місцевого бюджету нашої громади. Виконано будівельні роботи з внутрішнього опорядження стін коридору та сходових клітин другого поверху гіпсокартонними плитами, оздобленням поверхонь декоративною сумішшю, заміни дверних блоків, улаштування підвісних стель «Амстронг», покриття підлоги коридору лінолеумом, улаштування покриттів з керамічних плиток сходових клітин та установка металевих огорож (перил), електромонтажні роботи з установкою світильників.
Після цього гості відвідали заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Очаківської міської ради «Сонечко» де триває капітальний ремонт, вже зараз зрозуміло, що це буде сучасний дитячий садочок-мрія, і нам з вами пощастить побачити такий заклад у нашому улюбленому місті.
О 12 годині у КНП «Очаківська багатопрофільна лікарня» відбулося відкриття сучасного кабінету із цифровим рентген-обладненням у відремонтованому приміщенні. Переваги використання такого нового апарату – це швидкість отримання зображення, можливість цифрової обробки і деталізації дрібних анфіатомічних структур, а також можливість виконання копм`ютерної радіографії. Діагностичну інформацію можна пересилати на копм`ютер лікаря, і вона зберігатиметься в базі даних, а архівні дослідження можна використовувати для порівняння стану пацієнта в динаміці. Пацієнт отримуватиме плівку, яку не потрібно проявляти. Її роздруковуватимуть на принтері для термічних знімків. Це сприяє екологічній безпеці технологічного процесу, адже немає необхідності використовувати хімічні реактиви, як у плівковій рентгенографії. У кабінеті здійснюється контроль температури повітря, надійно захищені від опромінення кабінети, де знаходиться лаборант, сусідні приміщенні. Вже отримано всі необхідні дозволи для проведення рентген-обстежень та проведено навчання медичного персоналу.
Також присутні оглянули хід виконання робіт з встановлення нової кисневої станції ZELKO OxyG 180 з виробництва газоподібного кисню, яка так необхідна за часів пандемії, запуск якої в роботу планується вже наступного місяця.
Варто зазначити, що дієва комунікація між всіма гілками влади дає свої позитивні результатами.

Гіперпосилання на фото ( натискай тут)