В ОЧАКОВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ`ЯТЬ ГЕРОЇВ

15 лютого біля пам`ятника Воїнам-інтернаціоналістам відбувся урочистий мітинг з нагоди 33-ої річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На заході були присутні воїни-інтернаціоналісти Очаківщини, учасники бойових дій на території інших держав, члени їх родин, військові, працівники міської влади, керівники підприємств та організацій міста, представники громадських та політичних організацій, очаківці.

Зі щирими словами вдячності за мужність і самовідданість під час виконання військового обов`язку перед присутніми виступив міський голова Сергій Бичков.

Також привітали всіх зі знаменною подією та побажали здоров`я і миру начальник 3 відділу Миколаївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Геннадій Леурда, начальник Очаківського військового гарнізону, голова Очаківської організації воїнів-інтернаціаналістів Юрій Петренко, секретар міської ради Валентина Кифоренко.

Хвилиною мовчання та військовим салютом присутні вшанували пам`ять тих, хто не повернувся додому з далекої афганської війни. На знак світлої пам`яті про героїв учасники мітингу поклали квіти до пам`ятника.

Після урочистого мітингу у місцевому палаці культури відбулась концертна програма, яка створила зворушливий и хвилюючий настрій у глядацькій залі. Своїм виступом порадували гостей Маргарита Ковальова, Наталя Чудна, Вікторія Гудкова, творче об`єднання «Сузір`я» (керівник Лариса Шеховцова), народний вокальний гурт «Козаченьки» (керівник Наталя Мурленко), Віктор Зволінський.

Виконавчий комітет Очаківської міської ради