Привітання з днем пам’яті

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ  
8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам'яті і примирення та 77 річницю Перемоги над нацизмом.
 
ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ОЧАКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! 
У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій боротьбі відстоював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. 
Нехай нашими духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто відчув страшні і суворі події війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння. 
 На превеликий жаль, цю знаменну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні подвиги фронтовиків. Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, представниками інших силових структур самовіддано виконують конституційний обов'язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність. 
І сьогодні, у 77 річницю Перемоги над нацизмом, саме від цих героїчних людей-офіцерів, військовослужбовців, бійців залежить доля та майбутнє нашої країни. 
Низький уклін і безмежна вдячність  тим, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. 
Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука нашої перемоги сьогодні. 
Шановні ветерани! Дякую за Ваш подвиг! 
Бажаю мирного неба над головою, злагоди та благополуччя вам, вашим рідним та близьким. 
 
Міський голова        Сергій БИЧКОВ