Консультації з громадськістю

Консультації з громадськістю – важливий механізм забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів влади. Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996.

Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

Проведення консультацій з громадськістю сприяє налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю, на підставі пропозицій виконавчих органів міської ради та громадської ради  щорічно затверджується орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю.

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

Посилання на урядовий веб-сайт "Громадянське суспільство і влада"

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua