КП ОМР «Очаківський комбінат комунальних підприємств»

Начальник підприємства – Калашніков Володимир Васильович

Адреса: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул.Гетьманська, 41.

Телефони: (05154) 2-40-47 - 2-58-54

Графік особистого прийому громадян

Режим роботи абонентського відділу та каси

Режим роботи абонентського відділу (робота з абонентами) – понеділок – четвер  з 08.00год.  до 16.00год.

Реєстр заборгованості мешканців приватного сектору за надані КП ОМР ОККП послуги з вивезення та розміщення твердих побутових відходів

Комунальне підприємство Очаківської міської ради «Очаківський комбінат комунальних підприємств»(скорочена назва – КП ОМР «ОККП») створене з метою здійснення господарської діяльності для вирішення соціально-економічних проблем міста Очаків, створення нових робочих місць, зокрема вивезення та розміщення твердих побутових відходів, для активізації роботи по стягненню плати за вивезення та розміщення твердих побутових відходів та стягненню місцевих податків і зборів і поповненню міського бюджету.

Підприємство засновано на комунальній власності територіальної громади міста Очаків.

Основною послугою, яку надає підприємство є: збирання, перевезення та розміщення твердих побутових відходів.

Рішення виконавчого комітету Очаківської міської ради від 16.03.2017 р. № 37 "Про затвердження норм утворення твердих побутових  відходів у м. Очаків"

Рішення виконавчого комітету Очаківської міської ради від 16.03.2017 р. № 38 "Про встановлення тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів в м. Очаків"

Станом на 01.01.2018 р. заборгованість населення за надані КП ОМР «ОККП» послуги з вивезення  та розміщення твердих побутових відходів складає _______ грн.