Обговорення проектів

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Очаківської міської ради на 2019 рік

План-графік відстеження результативності регуляторних актів Очаківською міською радою на 2019 рік


До уваги громадян міста Очаків!

Очаківська міська ради запрошує усіх бажаючих взяти участь в громадському обговорення проекту регуляторного акту - Положення про порядок залучення коштів замовників (юридичних,фізичних осіб) пайової участі  у створені  розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Очакова та надати свої пропозиції, що мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства на  громадських слуханнях, які відбудуться 08.04.2019 р. о 10.00 год. в малій залі міськвиконкому за адресою: м. Очаків, вул. Соборна,7а (3 поверх), тел. 2-39-10.

З аналізом регуляторного акту та проектом рішення можна ознайомитись офіційному веб-сайті Очаківської міської ради  мережі Інтернет або в прим. каб. 206 – відділ архітектури, містобудування Очаківської міської ради.

Проект рішення Очаківської міської ради від___ № "Про внесення змін до рішення Очаківської міської ради від 11.11.2011 року №1 «Про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури в м. Очаків"


 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

На громадське обговорення виноситься проект регуляторного акту  рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Положення про туристичний збір в місті Очакові».

Підставою для розроблення проекту є Закон  України від 23.11.2018 року № 2628-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

В проекті регуляторного акту враховані зміни в законодавстві щодо справляння туристичного збору та пропонується ставка збору в місті Очакові в розмірі 0,1 відсотка від розміру мінімальної заробітної плати для внутрішнього  та  в»їзного  туризму (законодавством передбачається в розмірі до 0,5% для внутрішнього туризму та до 5% для в»їзного туризму).

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу від  прийняття цього регуляторного акту розміщені на офіційному сайті Очаківської міської ради mrada.ochakiv.info.

Розробником зазначених проектів регуляторних актів є фінансове управління Очаківської міської ради.

Пропозиції щодо проекту регуляторного акту приймаються у письмовому вигляді протягом місяця з моменту опублікування до фінансового управління Очаківської міської ради за адресою: м. Очаків  вул. Лоцманська,18.  Телефони для довідок: 30595, 22462.

Проект рішення Очаківської міської ради від __ №"Про затвердження Положення про туристичний збір в місті Очакові"

 

 

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: gorispolk@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
129660