Обговорення проектів

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Очаківської міської ради на 2020 рік

План-графік відстеження результативності регуляторних актів Очаківською міською радою на 2020 рік


План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Очаківської міської ради на 2019 рік

План-графік відстеження результативності регуляторних актів Очаківською міською радою на 2019 рік

Доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2019 рік

Доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2019 рік


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки по вул. Бориса Фармаковського для будівництва багатоквартирної забудови

опубліковано 19.05.2020 о 14:58


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану забудови частини території мікрорайону багатоповерхової житлової забудови та будівництва магазина будівельних матеріалів в межах вулиці Першотравневої та вулиці Короткова в м.Очаків Миколаївської області на земельній ділянці орієнтовною площею 7,0 га

опубліковано 04.03.2020 о 9:37


Проект рішення Очаківської міської ради від _____2020 року №  " Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 19.02.2016 року № 27 «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі та переведення нежилих будинків і приміщень у жилі в місті Очаків» "

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Очаківської міської ради


Проект рішення Очаківської міської ради від _____2020 року №  " Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 07 червня 2019 року № 3 «Про затвердження Порядку щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та  іншого призначення»"


ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості розгляду регуляторних актів:

1.«Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 07 червня 2019 року № 3 «Про затвердження Порядку щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення»

2.«Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 19.02.2016 року № 27 «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі та переведення нежилих будинків і приміщень у жилі в місті Очаків»

Розробник проектів: відділ архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР (Богун Л., тел.3-04-38)

З вищезазначеними проектами регуляторних актів можливо  ознайомитись у відділі архітектури, містобудування  управління ЖКГ ОМР за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а  (ІІ поверх), каб. №206 щоденно з 08:00 до 17:00 год,   вихідний – субота, неділя, та на офіційному веб - сайті Очаківської міської ради. Зауваження та пропозиції до проекту регуляторних актів приймаються у відділі архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а (ІІ поверх), каб.№ 206 щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи і неділі, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України. Строк подання пропозицій та зауважень з 20.01.2020 року – 19.02.2020 року.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проектах регуляторних актів відбудуться 24.02.2020 року о 10:00 год. в малій залі міськвиконкому (ІІІ поверх) за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7 – а.


До  уваги  юридичних  осіб які здійснюють збирання  та перевезення   твердих  побутових відходів  спеціально  обладнаними  для  цього  транспортними засобами

Очаківська міська рада   оголошує  проведення  конкурсу  з надання  послуг  щодо збирання  та перевезення  твердих  побутових відходів  спеціально обладнаними для цього транспортними  засобами  та території  міста Очаків.

Предмет конкурсу – надання  послуг щодо збирання  та перевезення  твердих побутових  відходів  спеціально обладнаними  для  цього  транспортними засобами  на  території  міста Очаків.

Умови  конкурсу. Конкурс з надання  послуг щодо збирання та перевезення  твердих побутових  відходів спеціально обладнаними  для  цього  транспортними засобами  на території  міста Очаків.

Для  участі  в  конкурсі  з надання  послуг  щодо  збирання  та перевезення твердих  побутових  відходів  спеціально  обладнаними  для  цього  транспортними засобами  та  території  міста Очаків, учасник  надає  наступні  документи:

  • Заяву на участь  у конкурсі;
  • Витяг з Єдиного державного реєстру  підприємства  та  організацій України із зазначенням  видів  діяльності  підприємства  ;
  • Копія Статуту підприємства;
  • Фінансова звітність підприємства за останні й звітній  період ( 9-ть місяців 2019 року);
  • Довідка відповідних органів державної податкової служби  і Пенсійного  Фонду України  про відсутність (наявність) заборгованості  за податковими зобов’язаннями  та  платежами   до  Пенсійного  Фонду України, дійсна на день проведення конкурсу;
  • Інформацію про обсяги  надання  послуг  зі збирання та   перевезення твердих,  великогабаритних, ремонтних  залишків, за  останній  рік та досвід роботи  з надання послуг  з  вивезення  побутових  відходів
  • Інша інформація,  яка подається  за  бажанням  учасника  конкурсу  і  характеризує  здатність   підприємства  як  надавача  якісних  послуг з  вивезення  твердих побутових  відходів(впровадження  роздільного збору,  інформація  про наявність  на  підприємстві  диспетчерської  служби  тощо):

Кваліфікаційні  вимоги  до учасників  конкурсу:  

  • наявність матеріально технічної  бази;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;
  • досвід роботи в наданні послуг, зокрема наявність  відповідного  дозволу  або ліцензії  на  виконання  певних  робіт  чи надання  послуг  (за  наявності);

Крім  вищезазначених документів  претенденти  подають  конкурсні пропозиції.

Оформлення  конкурсних пропозицій  учасника. Пропозиція  подається  в друкованому  вигляді. Всі  сторінки  конкурсної  документації  з додатками  повинні  бути  завірені  підписом  та печаткою  учасника .Конкурсна пропозиція усіма  додатками подається  за підписом керівника  учасника , пронумерована, прошита та скріплена  печаткою  у запечатаному  конверті.

На конверті  повинно бути написано великими буквами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ»

Претендент може подавати  тільки  одну  пропозицію.

Кінцевий строк  прийняття документів  для  участі  у конкурсі   17.01.2020 р.

Документи для участі  у конкурсі подаються  учасником особисто або надсилаються поштою  у закритому  конверті (пакеті)на адресу  конкурсної  комісії:57508, м.Очаків, вул.Соборна 7-а каб.№ 205.

Робочі  дні – з 8-00 до 17-00  год, п’ятниця – з 8-00  до 15-45 год.

Конверт (пакет), який  містить документи для  участі  в конкурсі,  відкривається  наступного дня  після закінчення  строку  їх прийняття.

Конкурс відбудеться  20 січня  2020  року  в 15-00 год. в  малій  залі  виконкому Очаківської міської ради (м.Очаків,  вул.Соборна 7-а);

Контактний  телефон  особи, уповноваженої здійснювати зв'язок  з учасниками конкурсу :3-10-21 (заступник міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів  ради   О.В.Васьков).

За довідками  з питань проведення конкурсу звертатися  за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а, кабінет № 205, в робочі  дні  - з8-00 до 17-00 год, в п’ятницю з  8-00 до  15-45 або за телефоном :3-00-56

 

 

                                                                                            


 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
472179