Обговорення проектів

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Очаківської міської ради на 2020 рік

План-графік відстеження результативності регуляторних актів Очаківською міською радою на 2020 рік

Доповнення  до   плану діяльності з підготовки проектів   регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2020 рік


План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Очаківської міської ради на 2019 рік

План-графік відстеження результативності регуляторних актів Очаківською міською радою на 2019 рік

Доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2019 рік

Доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2019 рік


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення   Очаківської  міської ради «Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Очаків»

Проект рішення Очаківської міської ради від _____2020 року №  "Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Очаків " 

Аналіз регуляторного впливу

опубліковано 04.11.2020 о 14:35


Проект рішення виконавчого комітету Очаківської міської ради від ___ № "Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Очаківської міської ради"

опубліковано 31.07.2020 о 08:21


Оголошення про початок процедури обговорення та врахування пропозицій громадськості при розгляді корегування Детального плану забудови частини території м. Очаків, орієнтованою площею 0.36 га по вулиці Бориса Фармаковського для будівництва багатоквартирної забудови та Звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану

КОРЕГУВАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ забудови частини території м. Очаків, орієнтовною площею 0,36 га по вул. Фармаковського з метою розміщення багатоквартирної забудови.ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА, ДОДАТКИ, ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ

опубліковано 18.06.2020 о 14:38


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки по вул. Бориса Фармаковського для будівництва багатоквартирної забудови

опубліковано 19.05.2020 о 14:58


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану забудови частини території мікрорайону багатоповерхової житлової забудови та будівництва магазина будівельних матеріалів в межах вулиці Першотравневої та вулиці Короткова в м.Очаків Миколаївської області на земельній ділянці орієнтовною площею 7,0 га

опубліковано 04.03.2020 о 9:37


Проект рішення Очаківської міської ради від _____2020 року №  " Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 19.02.2016 року № 27 «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі та переведення нежилих будинків і приміщень у жилі в місті Очаків» "

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Очаківської міської ради


Проект рішення Очаківської міської ради від _____2020 року №  " Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 07 червня 2019 року № 3 «Про затвердження Порядку щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та  іншого призначення»"


ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості розгляду регуляторних актів:

1.«Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 07 червня 2019 року № 3 «Про затвердження Порядку щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення»

2.«Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 19.02.2016 року № 27 «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі та переведення нежилих будинків і приміщень у жилі в місті Очаків»

Розробник проектів: відділ архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР (Богун Л., тел.3-04-38)

З вищезазначеними проектами регуляторних актів можливо  ознайомитись у відділі архітектури, містобудування  управління ЖКГ ОМР за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а  (ІІ поверх), каб. №206 щоденно з 08:00 до 17:00 год,   вихідний – субота, неділя, та на офіційному веб - сайті Очаківської міської ради. Зауваження та пропозиції до проекту регуляторних актів приймаються у відділі архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а (ІІ поверх), каб.№ 206 щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи і неділі, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України. Строк подання пропозицій та зауважень з 20.01.2020 року – 19.02.2020 року.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проектах регуляторних актів відбудуться 24.02.2020 року о 10:00 год. в малій залі міськвиконкому (ІІІ поверх) за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7 – а.


До  уваги  юридичних  осіб які здійснюють збирання  та перевезення   твердих  побутових відходів  спеціально  обладнаними  для  цього  транспортними засобами

Очаківська міська рада   оголошує  проведення  конкурсу  з надання  послуг  щодо збирання  та перевезення  твердих  побутових відходів  спеціально обладнаними для цього транспортними  засобами  та території  міста Очаків.

Предмет конкурсу – надання  послуг щодо збирання  та перевезення  твердих побутових  відходів  спеціально обладнаними  для  цього  транспортними засобами  на  території  міста Очаків.

Умови  конкурсу. Конкурс з надання  послуг щодо збирання та перевезення  твердих побутових  відходів спеціально обладнаними  для  цього  транспортними засобами  на території  міста Очаків.

Для  участі  в  конкурсі  з надання  послуг  щодо  збирання  та перевезення твердих  побутових  відходів  спеціально  обладнаними  для  цього  транспортними засобами  та  території  міста Очаків, учасник  надає  наступні  документи:

  • Заяву на участь  у конкурсі;
  • Витяг з Єдиного державного реєстру  підприємства  та  організацій України із зазначенням  видів  діяльності  підприємства  ;
  • Копія Статуту підприємства;
  • Фінансова звітність підприємства за останні й звітній  період ( 9-ть місяців 2019 року);
  • Довідка відповідних органів державної податкової служби  і Пенсійного  Фонду України  про відсутність (наявність) заборгованості  за податковими зобов’язаннями  та  платежами   до  Пенсійного  Фонду України, дійсна на день проведення конкурсу;
  • Інформацію про обсяги  надання  послуг  зі збирання та   перевезення твердих,  великогабаритних, ремонтних  залишків, за  останній  рік та досвід роботи  з надання послуг  з  вивезення  побутових  відходів
  • Інша інформація,  яка подається  за  бажанням  учасника  конкурсу  і  характеризує  здатність   підприємства  як  надавача  якісних  послуг з  вивезення  твердих побутових  відходів(впровадження  роздільного збору,  інформація  про наявність  на  підприємстві  диспетчерської  служби  тощо):

Кваліфікаційні  вимоги  до учасників  конкурсу:  

  • наявність матеріально технічної  бази;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;
  • досвід роботи в наданні послуг, зокрема наявність  відповідного  дозволу  або ліцензії  на  виконання  певних  робіт  чи надання  послуг  (за  наявності);

Крім  вищезазначених документів  претенденти  подають  конкурсні пропозиції.

Оформлення  конкурсних пропозицій  учасника. Пропозиція  подається  в друкованому  вигляді. Всі  сторінки  конкурсної  документації  з додатками  повинні  бути  завірені  підписом  та печаткою  учасника .Конкурсна пропозиція усіма  додатками подається  за підписом керівника  учасника , пронумерована, прошита та скріплена  печаткою  у запечатаному  конверті.

На конверті  повинно бути написано великими буквами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ»

Претендент може подавати  тільки  одну  пропозицію.

Кінцевий строк  прийняття документів  для  участі  у конкурсі   17.01.2020 р.

Документи для участі  у конкурсі подаються  учасником особисто або надсилаються поштою  у закритому  конверті (пакеті)на адресу  конкурсної  комісії:57508, м.Очаків, вул.Соборна 7-а каб.№ 205.

Робочі  дні – з 8-00 до 17-00  год, п’ятниця – з 8-00  до 15-45 год.

Конверт (пакет), який  містить документи для  участі  в конкурсі,  відкривається  наступного дня  після закінчення  строку  їх прийняття.

Конкурс відбудеться  20 січня  2020  року  в 15-00 год. в  малій  залі  виконкому Очаківської міської ради (м.Очаків,  вул.Соборна 7-а);

Контактний  телефон  особи, уповноваженої здійснювати зв'язок  з учасниками конкурсу :3-10-21 (заступник міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів  ради   О.В.Васьков).

За довідками  з питань проведення конкурсу звертатися  за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а, кабінет № 205, в робочі  дні  - з8-00 до 17-00 год, в п’ятницю з  8-00 до  15-45 або за телефоном :3-00-56

 

 

                                                                                            


 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
756175