Обговорення проектів

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Очаківської міської ради на 2019 рік

План-графік відстеження результативності регуляторних актів Очаківською міською радою на 2019 рік


 До уваги громадян міста Очаків!

На розгляд громадян виносить проект регуляторного акту – «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес (виділення в окрему поштову адресу) об’єктів нерухомого майна в м. Очаків». З аналізом регуляторного впливу, проектом рішення та регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Очаківської міської ради в мережі Інтернет або в прим. каб 206 – відділу архітектури,містобудування управління ЖКГ ОМР.  

Громадські слухання відбудуться 24 червня 2019 року о 10:00 в малій залі міськвиконкому за адресою: м. Очаків, вул. Соборна, 7а (3 поверх), тел. 2-39-10.

Очаківська міська рада запрошує усіх бажаючих взяти активну участь  громадському обговоренні та надати свої пропозиції, що мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.  

Проект рішення Очаківської міської ради від___ № "Про затвердження  Порядку присвоєння та зміни поштових адрес (виділення в окремий поштовий номер) об’єктам нерухомого майна в місті Очакові"


 Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

На розгляд громадян виноситься проект регуляторного акту – «Про затвердження Порядку щодо пайової  участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та  іншого призначення». З аналізом регуляторного впливу, проектом рішення та регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Очаківської міської ради в мережі Інтернет або в прим. каб. 206 – відділ архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР.

Громадські слухання відбудуться 27.05.2019 р. о 10.00 год. в малій залі міськвиконкому за адресою: м. Очаків, вул. Соборна,7а (3 поверх), тел. 2-39-10.

Очаківська міська ради запрошує усіх бажаючих взяти участь в громадському обговорення та надати свої пропозиції, що мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

Проект рішення Очаківської міської ради від___ № "Про затвердження Порядку щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного,торгівельного та  іншого призначення"


 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

На громадське обговорення виноситься проект регуляторного акту  рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Положення про туристичний збір в місті Очакові».

Підставою для розроблення проекту є Закон  України від 23.11.2018 року № 2628-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

В проекті регуляторного акту враховані зміни в законодавстві щодо справляння туристичного збору та пропонується ставка збору в місті Очакові в розмірі 0,1 відсотка від розміру мінімальної заробітної плати для внутрішнього  та  в»їзного  туризму (законодавством передбачається в розмірі до 0,5% для внутрішнього туризму та до 5% для в»їзного туризму).

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу від  прийняття цього регуляторного акту розміщені на офіційному сайті Очаківської міської ради mrada.ochakiv.info.

Розробником зазначених проектів регуляторних актів є фінансове управління Очаківської міської ради.

Пропозиції щодо проекту регуляторного акту приймаються у письмовому вигляді протягом місяця з моменту опублікування до фінансового управління Очаківської міської ради за адресою: м. Очаків  вул. Лоцманська,18.  Телефони для довідок: 30595, 22462.

Проект рішення Очаківської міської ради від __ №"Про затвердження Положення про туристичний збір в місті Очакові"

 

 

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
263965