Обговорення проектів

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Очаківської міської ради на 2019 рік

План-графік відстеження результативності регуляторних актів Очаківською міською радою на 2019 рік

Доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2019 рік


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

 Проект рішення Очаківської міської ради „Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях міста Очаків".

        Розробник документа-відділ економіки та інвестицій управління ЖКГ Очаківської міської ради.

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється: проект рішення Очаківської міської ради „Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях міста Очаків".

Підставою для розробки проекту є:

Закони України „Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про благоустрій населених пунктів", “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, звернення  громадян міста.

Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті міської ради (http://ochakiv-rada.gov.ua).

Громадські обговорення проекту регуляторного акта відбудуться 26.11.2019р. о 14.00 год. в малій залі міськвиконкому (м.Очаків, вул. Соборна, 7а, 3 поверх).

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у відділі економіки та інвестицій управління ЖКГ  Очаківської міської ради  (вул.  Соборна 7-а, каб. 205). 

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних та фізичних осіб-підприємців,  їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника:

57508, м. Очаків, вул. Соборна 7-а, відділ економіки та інвестицій управління ЖКГ  Очаківської міської ради. (каб. 205), тел.3-00-56. Електронною поштою за адресою: upravgkg@ukr.net

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях на території міста Очаків»

Правила щодо дотримання тиші в громадських місцях на території міста Очаків


 

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
324466