Очаків туристичний

Поговоримо про чудове приморське невеличке місто,що  в останні роки все більше і більше завойовує серця наших співвітчизників і чисельних закордонних туристів, а саме – Очаків.

Наше місто ще у ХІХ столітті славилося серед мандрівників теплим кліматом, благотворним для здоров’я, чистими піщаними пляжами,тисячолітнім історичним минулим,  смачними продуктами, а головне – щирими і привітними людьми.

Очаків – кліматичний курорт з багатими природними ресурсами. Узбережжя Чорного моря в районі Очакова унікально своїми природними об’єктами; мальовничі кручі, Кінбурнська коса та Чорноморська коса, острів Березань, затоки з прозорою водою, які добре прогріваються сонцем…

Все це сприяє тому, що зараз Очаків вважається одним з найкращих курортів для сімейного відпочинку і, що досить важливо у наші часи – це відпочинок не дорогий і цікавий.

Очаків зараз справляє враження неоднозначне: тихе зелене місто, по вулицях якого можна ходити з екскурсією та індивідуально, проїхатися на автомобілі, половити рибу, випити келих вина та фотографувати все підряд.


Готелі

Бази відпочинку

Таксі

Музеї

Пам’ятні місця

Гіди та екскурсоводи

Кафе. Ресторани

Погода

Пляжі

Карти

Фото

Свята та події

 

 

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: gorispolk@ukrpost.ua

Перегляди статей
33507