Очаків туристичний

Поговоримо про чудове приморське невеличке місто,що  в останні роки все більше і більше завойовує серця наших співвітчизників і чисельних закордонних туристів, а саме – Очаків.

Наше місто ще у ХІХ столітті славилося серед мандрівників теплим кліматом, благотворним для здоров’я, чистими піщаними пляжами,тисячолітнім історичним минулим,  смачними продуктами, а головне – щирими і привітними людьми.

Очаків – кліматичний курорт з багатими природними ресурсами. Узбережжя Чорного моря в районі Очакова унікально своїми природними об’єктами; мальовничі кручі, Кінбурнська коса та Чорноморська коса, острів Березань, затоки з прозорою водою, які добре прогріваються сонцем…

Все це сприяє тому, що зараз Очаків вважається одним з найкращих курортів для сімейного відпочинку і, що досить важливо у наші часи – це відпочинок не дорогий і цікавий.

Очаків зараз справляє враження неоднозначне: тихе зелене місто, по вулицях якого можна ходити з екскурсією та індивідуально, проїхатися на автомобілі, половити рибу, випити келих вина та фотографувати все підряд.


Розклад руху пасажирського судна "НІБУЛОН Експрес-1" та "НІБУЛОН Експрес-2"

Готелі

Бази відпочинку

Таксі

Музеї

Пам’ятні місця

Гіди та екскурсоводи

Кафе. Ресторани

Погода

Пляжі

Карти

Фото

Свята та події

 

 

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
1243516