Інформаційне повідомлення

Відповідно до розпорядження Очаківського міського голови від 14.01.2022 р. №7 ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:- начальника служби у справах дітей Очаківської міської ради:
Вимоги до кандидата: освіта вища соціального або гуманітарного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр (спеціаліст); вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, запобігання корупції та інших нормативно-правових актів, що стосуються відповідної сфери управління, а саме діяльності служби у справах дітей. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм. Стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років. Посадовий оклад 6900 грн.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії заяву про участь у конкурсі, до якої додаються: заповнена особова картка форми № П-2ДС з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі наявності); декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік, поданої у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Термін подання документів протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення.
Довідки за адресою: м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, каб. 310, тел. моб. 30165

 Опубліковано 17.01.2022 року         


Інформаційне повідомлення про намір придбати нерухоме майно у комунальну власність  Очаківської міської територіальної громад Очаківська міська рада оголошує конкурс подачі заяв з продажу квартир для придбання у комунальну власність Очаківської міської територіальної громади

До заяви необхідно надати наступні копії документів:

-правовстановлюючі документи,

-технічний паспорт на житло,

-звіт про незалежну оцінку майна,

-довідка про осіб, що зареєстровані у даному житлі,

-довідка з опікунської ради (за потреби),

-довідка про відсутність заборгованості по сплаті всіх житлово- комунальних послуг на дату подання документів.

Квартира має відповідати державним будівельним, санітарним, пожежним, іншим нормам та вимогам встановленим для певного виду та типу об’єкта.

Термін подачі заяв – 10 робочих днів з дня публікації оголошення.

Заяви приймаються комісією з придбання об’єктів нерухомого майна за кошти місцевого бюджету за адресою: кабінет № 209, вул. Соборна, 7А, м. Очаків.

Телефон для довідок: (05154) 3-01-10.  

                    Опубліковано 24.09.2021 року