Управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин

Начальник управління -Бурова Тетяна Леонідівна

Заступник начальника управління  - Маркова Наталія Миколаївна

Телефон: (05154) 2-21-98

Головний спеціаліст відділу реформування

житлово-комунального господарства та комунального майна - Курінна Людмила Григорівна

Начальник юридичного відділу - Тихонова Оксана Вікторівна

Адреса: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна,7а

Телефон: (05154) 3-00-56

Графік роботи

понеділок - п'ятниця з 8.00 до 17.00

перерва з 12.00 до 13.00

Структура управління

Відділ містобудування та архітектури

Відділ економіки та інвестицій

Відділ регулювання земельних відносин

До відома громадян, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов

Очаківська міська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна за адресою: м.Очаків, вул. Балкова, 40.

З метою здійснення підготовчої роботи щодо розподілу і наданню вищезазначеного житлового приміщення, запрошуємо Вас в термін до 10 травня 2019 року звернутися до управління ЖКГ ОМР для проходження перереєстрації з обов’язковим наданням копій паспортів, свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, ідентифікаційних кодів всіх осіб, які перебувають на квартирному обліку, довідок з місця роботи, довідок з місця реєстрації з зазначенням загальної та жилої площі займаних приміщень.     Особи, які не нададуть необхідні відомості, не будуть братись до уваги жилово-побутовою комісією при виконкомі Очаківської міської ради, яка розглядає питання розподілу і надання житлових приміщень.

Звертатись до міськвиконкому, кабінет № 206

Телефон для довідок: 2-39-10.

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 року

Рішення Очаківської міської ради від 30.03.2012 року № 18 "Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в місті Очакові на період до 2020 року

ПРОГРАММА поводження з твердими побутовими відходами в місті Очакові на період до 2020 року