Управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин

Начальник управління -Бурова Тетяна Леонідівна

Заступник начальника управління , начальник відділу реформування житлово-комунального господарства та комунального майна - Маркова Наталія Миколаївна

Телефон: (05154) 2-21-98 , (05154) 3-00-56

Адреса: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна,7а , каб. № 209

Графік роботи

понеділок - п'ятниця з 8.00 до 17.00

перерва з 12.00 до 13.00

Структура управління

Відділ містобудування та архітектури

Відділ економіки та інвестицій

Відділ регулювання земельних відносин

Відділ реформування житлово-комунального господарства та комунального майна

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. № 470, всім громадянам, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконкомі Очаківської міської ради, необхідно терміново оновити (для щорічної перереєстрації громадян) наступні документи:

• довідка про склад сім’ї;
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи;
  • дані про житлове приміщення особи за місцем проживання;
  • копії паспортів (1,2 стор., реєстрація) заявника та членів його сім’ї, копії свідоцтва про неповнолітніх дітей;
  • копії довідок про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • довідка з місця роботи/ навчання заявника та дорослих членів сім’ї;
  • копія довідки, що надає право користування пільгою;
  • участь у житлових програмах.

Прийом документів проводиться щодня з 8:00 до 17:00 (крім вихідних та  святкових днів ) м.Очаків, вул..Соборна, 7А, каб. № 206.Телефон для довідок: 2-39-10; 3-04-38.

До відома громадян, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов

Очаківська міська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна за адресою: м.Очаків, вул. Балкова, 40.

З метою здійснення підготовчої роботи щодо розподілу і наданню вищезазначеного житлового приміщення, запрошуємо Вас в термін до 10 травня 2019 року звернутися до управління ЖКГ ОМР для проходження перереєстрації з обов’язковим наданням копій паспортів, свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, ідентифікаційних кодів всіх осіб, які перебувають на квартирному обліку, довідок з місця роботи, довідок з місця реєстрації з зазначенням загальної та жилої площі займаних приміщень.     Особи, які не нададуть необхідні відомості, не будуть братись до уваги жилово-побутовою комісією при виконкомі Очаківської міської ради, яка розглядає питання розподілу і надання житлових приміщень.

Звертатись до міськвиконкому, кабінет № 206

Телефон для довідок: 2-39-10.

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 року

Рішення Очаківської міської ради від 30.03.2012 року № 18 "Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в місті Очакові на період до 2020 року

ПРОГРАММА поводження з твердими побутовими відходами в місті Очакові на період до 2020 року