Територіальний центр

Директор Теріторіального центру з надання соціальних послуг  – Аврамішина Віта Вікторівна

Адреса: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул.Старофортечна б.10

Телефон: (05154) 3-03-70, моб. 068 (051 – 58 - 95)

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи: 

понеділок - п'ятниця з 8.00 до 17.00

перерва з 12.00 до 12.45


Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Узагальнені аналізи ефективності бюджетних програм станом 01.01.2021

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2020 рік

Графік особистого прийому громадян

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на ІІ півріччя 2021-го року

 
 

Територіальний центр з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) Очаківської міської ради (далі - Територіальний центр) надає такі соціальні послуги:
- догляд вдома;
- денне перебування;
- соціальна адаптація;
- соціально-економічні (у формі надання натуральної чи грошової допомоги);
- послуга перевезення «Соціальне таксі»;
- екстрене (кризове) втручання;
- консультування;
- інформування;
- педагогічна послуга «Університет ІІІ віку»;
- мультидисциплінарні послуги.
Крім того, Територіальний центр може надавати такі соціальні послуги:
- паліативний/хоспісний догляд;
- представництво інтересів;
- соціальна профілактика;
- посередництво (медіація);
- безкоштовне гаряче харчування;
- інші соціальні послуги.
Територіальний центр забезпечує здійснення своїми структурними підрозділами надання соціальних послуг:
- Громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ.
- Громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю ), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
- Особи, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
- Особи без визначеного місця проживання, особи звільнені з місць позбавлення волі.
Для надання соціальних послуг громадяни подають письмову заяву управлінню соціального захисту населення Очаківської міської ради за місцем проживання /перебування, яке в триденний строк після її надходження надсилає запит до закладу охорони здоров'я за місцем проживання/перебування громадянина для одержання медичного висновку про його здатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі (далі - медичний висновок), до відповідного підприємства, установи, організації, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за місцем реєстрації громадянина для отримання довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб і до територіального органу ДФС для отримання довідки про доходи громадянина (у разі потреби).
Після надходження зазначених документів Територіальний центр протягом строку, визначеного у державних стандартах соціальних послуг, визначає індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги, встановлює групу рухової активності, визначає зміст соціальних послуг, уточнює обсяг, складає індивідуальний план, приймає рішення про необхідність надання соціальних послуг, про що видається відповідний наказ, та укладає з отримувачем соціальної послуги договір про надання таких послуг.
Територіальний центр забезпечує безоплатне в обсягах, визначених державними стандартами надання соціальних послуг:
- Громадян похилого віку, особам з інвалідністю, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку, особам постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, особам без визначеного місця проживання;
- Громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї. Для окремих структурних підрозділів Територіального центру можуть передбачатись особливі умови здійснення безоплатного надання соціальних послуг.
Територіальний центр може надавати платні соціальні послуги (в межах наявних можливостей), визначені постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 року № 12 «Про порядок надання платних соціальних послуг та затвердження їх переліку» та цим переліком:
- Громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;
Тарифи на платні соціальні послуги встановлюються Територіальним центром відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2005р. № 268 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги» і затверджуються його директором.
Медичними протипоказаннями для надання соціальних послуг громадян є наявність у них інфекційних захворювань, залежності від психоактивних речовин, алкоголю, психічних захворювань, що потребують перебування на спеціальному диспансерному обліку.

 ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВДОМА

Завідувач відділення – СУЧИЛІНА Марина Сергіївна
Адреса: м.Очаків, вул.Старофортечна б.10, тел. (05154) 3-03-70;
моб.068 (051 – 58 - 95)
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальних послуг такі послуги:
- Догляд вдома;
- Допомога у самообслуговуванні;
- Допомога у самообслуговуванні. Здійснення санітарно-гігієнічних заходів за місцем проживання;
- Допомога у самообслуговуванні. Здійснення санітарно-гігієнічних заходів за місцем проживання ( заміна натільної та постільної білизни);
- Ведення домашнього господарства. Придбання і доставка продовольчих, промислових та господарських товарів, медикаментів;
- Представництво інтересів в органах державної влади, установах, підприємствах та організаціях (виконання доручень, пов’язаних з необхідністю відвідування інших організацій);
- надання допомоги у проведенні сільськогосподарських робіт ( в обробці присадибної ділянки ( не більше 0,02 га);
- Ведення домашнього господарства. Організація харчування (приготування їжі);
- Ведення домашнього господарства (підготовка продуктів для приготування їжі, миття овочів, фруктів і посуду, винесення сміття тощо);
- Ведення домашнього господарства (розпалювання печей, піднесення вугілля, дров, розчистка снігу, доставка води з колонки);
- Ведення домашнього господарства;
- Надання допомоги в оплаті комунальних послуг (заповнення абонентних книжок, оплата комунальних послуг, звірення платежів, заміна книжок);
- Спостереження за станом здоров’я, допомога у проведенні процедур, пов’язаних зі здоров’ям, наданням допомоги до приходу лікаря, виклик лікаря до дому.
Відділення соціальної допомоги вдома обслуговує осіб похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), крім осіб з інвалідністю унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціально- медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове держане соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності».
- хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці).
Відділення не здійснює соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.
Право на позачергове надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома мають одинокі ветерани війни, особи, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, жертви нацистських переслідувань, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до 1, 2 і 3 категорії, особи, депортовані за національною ознакою.
Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.
Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до затверджених тарифів на платні соціальні послуги або з установленням диференційованої плати.
На кожного громадянина, якого обслуговує відділення соціальної допомоги вдома, ведеться особова справа, в якій міститься:
- Письмова заява громадянина;
- Медичний висновок про не здатність до самообслуговування, потребу в постійній
сторонній допомозі та догляді в домашніх умовах;
- Карта визначення індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг;
- Один примірник договору, укладеного громадянином і Територіальним центром про надання соціальних послуг;
- Довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
- Інформація з Державного реєстру прав, отримана посадовою особою управління соціального захисту населення Очаківської міської ради шляхом безпосереднього доступу до цього Реєстру;
- Копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);
- Копія рішення комісії, про звільнення від плати громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу (за наявності);
- Копія наказу про здійснення (припинення) надання соціальних послуг;
- Індивідуальний план надання соціальної послуги;
- Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб).

ВІДДІЛЕННЯ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ

Завідувач відділення – РОМАЩЕНКО Тетяна Василівна
Адреса: м.Очаків, вул.Старофортечна б.10, тел. (05154) 3-03-70,
моб. 068 (051 – 58 - 95)
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Відділення денного перебування є підрозділом Територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) Очаківської міської ради, призначене для надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, ветеранам війни та праці.
Відділення денного перебування обслуговує громадян, які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують психологічної підтримки, надання соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров’я, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, самообслуговування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку;
Відділення денного перебування надає такі послуги:
- денне перебування;
- соціальна адаптація;
- мультидисциплінарні послуги;
- педагогічна послуга «Університет ІІІ віку»;
Крім того, відділення денного перебування може надавати такі соціальні послуги:
- консультування;
- соціальна профілактика;
- представництво інтересів;
- посередництво (медіація).
На кожного громадянина, якого обслуговує відділення денного перебування, ведеться особова справа, в якій міститься:
- письмова заява громадянина;
- медичний висновок про потребу в денному догляді та відсутність медичних протипоказань для перебування в колективі;
- карта визначення індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг;
- копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);
- довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
- копія наказу про надання (припинення) соціальних послуг;
- довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення за встановленням диференційованої плати за надання соціальних послуг.
- індивідуальний план надання соціальної послуги;
- договір про надання соціальної послуги;
- копія рішення Очаківської міської ради, або утвореної ним комісії про звільнення від плати громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку), що не здатні до самообслуговування, але мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу (за наявності);
- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб).

ВІДДІЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ НАДАННЯ АДРЕСНОЇ НАТУРАЛЬНОЇ
ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ


Адреса: м.Очаків, вул.Старофортечна б.10, тел. (05154) 3-03-70;
моб. 068 (051 – 58 - 95)
Соціальний працівник відділення – МАЛИЦЬКА Лариса Михайлівна
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Відділення надає допомогу особам, які опинилися в складних життєвих обставинах у вигляді продуктових наборів, одягу бувшому у вжитку, взуттям.
Право на безоплатне обслуговування відділенням адресної допомоги мають:
- громадяни, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку інші громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж 1,5 прожиткового мінімуму для сім'ї;
- громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.
Відділення адресної допомоги здійснює обслуговування громадян за умови подання письмової заяви, довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, довідки про доходи всіх членів сім'ї.
За згодою громадянина складається акт обстеження його матеріально-побутових умов.
На кожного громадянина, якого обслуговує відділення адресної допомоги, ведеться особова справа, в якій міститься:
- письмова заява громадянина;
- довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
- довідка про доходи членів сім'ї або довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення за встановленням диференційованої плати за надання соціальних послуг;
- копія наказу про здійснення (припинення) обслуговування;


ПОСЛУГА ПЕРЕВЕЗЕННЯ «СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ»

Адреса: м.Очаків, вул.Старофортечна б.10, тел. (05154) 3-03-70;
моб. 068 (051 – 58 - 95)
Соціальний працівник відділення – МАЛИЦЬКА Лариса Михайлівна
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні послуги Служби надаються особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та проживають на території Очаківської міської територіальної громади.
Основною метою Служби є розширення соціальних послуг, поліпшення якості життя осіб ї інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.
   Для досягнення зазначеної мети Служба:
- створює умови щодо поліпшення якості життя осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату;
- підвищує рівень мобільності осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, шляхом надання їм спеціалізованих послуг з перевезення;
- утримує автотранспорт у належному стані.
Послуга перевезення «Соціальне таксі» надається безкоштовно особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та проживають на території Очаківської міської територіальної громади.
Спецавтотранспорт використовується для перевезення в межах міста до підприємств, установ, організацій різної форми власності та підпорядкування, банківських установ, медичних установ, лікувально-профілактичних, санаторно-оздоровчих, протезно-ортопедичних підприємств, центрів правової допомоги, органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, суду, для участі в соціальних, культурно-масових та спортивних заходах, на державні свята тощо. В особливих випадках (як виключення) здійснюється перевезення в межах Миколаївської області.
Перевезення не здійснюється до магазинів та ринків, інших закладів та установ з метою вирішення соціально - побутових питань.
На кожного отримувача послуги перевезення формується особова справа.
Для отримання права користування послугою перевезення отримувачу або довіреній особі необхідно звернутися до Територіального центру та надати такі документи:
- заява;
- довідка про наявність групи інвалідності пов’язаної з порушенням опорно-рухомого апарату або інший документ (медичний висновок тощо), що дає право для отримання послуги;
- копія паспорту та ідентифікаційного номеру.
Заявки на послуги перевезення приймаються від осіб з інвалідністю, представників осіб з інвалідністю , представників дітей з інвалідністю не менш чим за три дні до виїзду.
Прийняття заявок на перевезення здійснюється з понеділка по четвер з 9.00 до 11.00 та з 14.00 до 16.00 соціальним працівником Служби за адресою : м. Очаків, вул. Старофортечна,10, каб.4, за телефоном (05154) 3-03-70, електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Можливе використання транспорту у вихідні та святкові за узгодженням з міським головою та згідно чинного законодавства.
Соціальний працівник Служби:
- приймає заявки;
- реєструє їх в журналі реєстрації замовлень;
- складає графік надання послуги на кожен день, де вказує ПІБ отримувача послуги, час прибуття (відправлення) автомобіля, наявність супроводжуючої особи;
- формує маршрут поїздки, який видається водію напередодні виконання замовлення;
- укладає договір про надання послуги перевезення між Службою та отримувачем;
Не допускається використання спецавтотранспорту для:
- перевезення громадян, якщо в наявності у них або у членів їх родин є у користуванні автомобільний транспорт у тому числі отриманий через органи соціального захисту населення;
- особистих поїздок працівників Територіального центру.

 

СПЕЦІАЛІЗОВАНА СЛУЖБА ПЕРВИННОГО СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГіЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ ОСІБ,
ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА
ТА/АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ

Завідувач відділення – РОМАЩЕНКО Тетяна Василівна
Адреса: м.Очаків, вул.Старофортечна б.10, тел. (05154) 3-03-70,
моб. 068 (051 – 58 - 95)
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (далі - консультативна служба), створюється для надання разових або періодичних консультацій особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, щодо заходів реагування на випадки домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (далі - постраждалі особи), сприяння ефективному розв’язанню проблем самою постраждалою особою (за підтримки фахівців соціальних служб), направлення її у разі потреби до відповідних суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству, надання первинної психологічної підтримки та інформування щодо можливостей отримання послуг інших суб’єктів
Основними завданнями консультативної служби є:
- надання разових чи періодичних консультацій постраждалим особам та їх законним представникам (якщо такі представники не є кривдниками) щодо прав, заходів, соціальних послуг, якими постраждала особа може скористатися;
- прияння ефективному розв’язанню проблем самою постраждалою особою (за підтримки фахівців консультативної служби), направлення її в разі потреби до відповідних суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству та насильству за ознакою статі;
- надання первинної психологічної підтримки;
- інформування постраждалих осіб про заходи та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися, відповідно до їх потреб з урахуванням психофізичного стану, спричиненого насильством.
Консультативна служба надає соціальні послуги на підставі:
- заяви постраждалої особи;
- заяви, поданої від імені дитини батьками/іншими законними представниками або родичами дитини (бабою, дідом, повнолітнім братом, сестрою), мачухою або вітчимом дитини, якщо вони не є кривдниками дитини, а також органом опіки та піклування;
- направлення суб’єкта, що здійснює заходи у сфері запобігання та протидії насильству та насильству за ознакою статі.
Консультативна служба надає такі соціальні послуги, як екстрене (кризове) втручання, консультування, інформування.
Надання соціальних послуг консультативною службою постраждалим особам здійснюється на безоплатній основі відповідно до державних стандартів надання соціальних послуг.
За необхідності до роботи консультативної служби залучаються як на волонтерських так і на договірних засадах фахівці, які мають відповідну кваліфікацію у сфері соціального захисту, психології, соціальної роботи, охорони здоров’я, педагогіки, права.
Консультативна служба здійснює свою діяльність у приміщенні Територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) Очаківської міської ради за адресою: м. Очаків, вул. Старофортечна, 10. Консультативна служба є підконтрольною та підзвітною управлінню соціального захисту населення Очаківської міської ради та Виконавчому комітету Очаківської міської ради.
Діяльність консультативної служби припиняється за рішенням Очаківської міської ради або в інших випадках, визначених законодавством.


ПЕДАГОГІЧНА ПОСЛУГА
«УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ»


Завідувач відділення – РОМАЩЕНКО Тетяна Василівна
Адреса: м.Очаків, вул.Старофортечна б.10, тел. (05154) 3-03-70,
моб. 068 (051 – 58 - 95)
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Університет третього віку» (далі – Університет) є інноваційною формою соціального обслуговування, соціальної реабілітації громадян похилого віку та людей з обмеженими можливостями, що передбачає отримання освітніх послуг, що сприяють розкриттю внутрішніх можливостей і потреб громадян похилого віку з метою їх активізації в суспільстві.
Метою надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» є реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж всього життя та підтримка фізичних, психологічних і соціальних можливостей.
Слухачами Університету можуть бути люди похилого віку (жінки старше 55 років, чоловіки старше 60-ти років) і особи, які мають інвалідність ( які досягли 18-річного віку) та мають освіту будь-якого рівня, і зацікавлені брати участь у різних освітніх програмах.
«Університет» - здійснює свою діяльність за такими напрямками:
- Факультет «Здорового способу життя»;
- Факультет «Комунікаційних та інформаційних технологій»;
- Факультет «Рукоділля»;
- Факультет «Краєзнавчий»;
- Факультет «Правознавство»;
- Факультет «Танцювальний».
Слухачі можуть відвідувати декілька факультетів.
Заняття здійснюються згідно з планом роботи, 1 раз на тиждень, з вересня по травень (академічний навчальний рік).
Для зарахування до Університету необхідно документи:
- письмова заява слухача;
- медичний висновок про відсутність медичних протипоказань для перебування в колективі;
- карта визначення індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг;
- копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);
- довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
- індивідуальний план надання соціальної послуги;
- договір про надання соціальної послуги;

Послуги «Університету» надаються безкоштовно.


ПОСЛУГА «КОНСУЛЬТУВАННЯ»

Завідувач відділення – РОМАЩЕНКО Тетяна Василівна
Адреса: м.Очаків, вул.Старофортечна б.10, тел. (05154) 3-03-70,
моб. 068 (051 – 58 - 95)
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Соціальна послуга КОНСУЛЬТУВАННЯ надається особам, сім’ям, групам осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Консультування, орієнтоване на виконання завдання,-консультування, покликане допомогти отримувачу подолати визначені складні життєві обставини через постановку послідовних завдань, виконання яких забезпечує досягнення бажаної мети.
Соціальна послуга може надаватись разово, коротстроково, періодично, довгостроково.
ВУЛИЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ – контактне консультування отримувачів соціальної послуги в нестаціонарних умовах ( поза приміщеннями, у яких працюють надавачі соціальних послуг) у місцях, звичних та закритих щодо консультування соціальних груп (бездомних, осіб із алко, нарко- та іншими видами залежності, у місцях, де вони мешкають, гуртуються, проводять разом час;
ГРУПОВЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ –консультування, учасниками якого у якості отримувачів є дві чи більше осіб з подібними складними життєвими обставинами або однаковим запитом щодо очікуваної допомоги;
ДИСТАНЦІЙНЕ консультування – заочне консультування, здійснюване суб’єктом, що надає соціальну допомогу за запитами отримувачів за допомогою технічних засобів (телефонне, он-лайн консультування), яке за потреби забезпечує анонімність отримувача соціальної послуги;
ІНДИВІДУАЛЬНЕ консультування – персональне консультування отримувача соціальної послуги, спрямоване на розвиток його компетентності щодо подолання складних життєвих обставин, мобілізацію ресурсів й потенціалу для подальшого запобігання їх виникненню;
КОРОТКОТЕРМІНОВЕ консультування – консультування (вид психологічної допомоги), яке здійснюється упродовж трьох-чотирьох зустрічей, кожна з яких триває близько 60 хвилин і передбачає цілеспрямований вплив на особистісний, поведінковий та інтелектуальний рівні функціонування особи, сім’ї;
КРИЗОВЕ консультування –консультування, що застосовується у разі необхідності надання отримувачам соціальної послуги, які перебувають у стані кризи, термінової допомоги, спрямованої на емоційну підтримку й увагу до їхніх переживань, усвідомлення впливу кризової ситуації, розширення свідомості та підвищення психологічної компетентності, зміну ставлення до проблеми (від «глухого кута» до «вибору рішення»), підвищення стресової та кризової толерантності, відповідальності отримував, засвоєння нових моделей поведінки.
Рішення про надання соціальної послуги чи відмову в її наданні приймається суб’єктом, що надає соціальну послугу.\


МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНІ ПОСЛУГИ

Завідувач відділення – РОМАЩЕНКО Тетяна Василівна
Адреса: м.Очаків, вул.Старофортечна б.10, тел. (05154) 3-03-70,
моб. 068 (051 – 58 - 95)
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мультидисциплінарний підхід з надання соціальних послуг є інноваційним підходом, що забезпечить запровадження нових механізмів надання соціальних послуг.
Мультидисциплінарний підхід забезпечується наданням комплексу соціальних послуг мультидисциплінарними командами.
Метою запровадження мультидисциплінарного підходу є:
- забезпечення доступності соціальних послуг;
- розширення їх спектру;
- охоплення більшої чисельності осіб, задоволення їх потреб, а також потреб тих осіб, які проживають у віддалених населених пунктах;
- дешевлення вартості соціальних послуг;
- наближення до рівня європейських стандартів якості соціальних послуг.
Надання соціальних послуг мультидисциплінарною командою базується на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільності вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних коштів, законності, дотримання стандартів якості, конфіденційності, соціальної справедливості.
Мультидисциплінарна команда надає соціальні послуги відповідно до Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року N 1417, та положення про територіальний центр.

ПУНКТ ПРОКАТУ

Завідувач відділення – РОМАЩЕНКО Тетяна Василівна
Адреса: м.Очаків, вул.Старофортечна б.10, тел. (05154) 3-03-70,
моб. 068 (051 – 58 - 95)
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації створено з метою надання особам послуг з прокату4 технічних та інших засобів реабілітації.
Пункт прокату надає в користування такі засоби реабілітації:
- ходунки-рамки;
- ходунки на колесах;
- ходунки-стільці;
- ходунки-столи;
- крісла-колісні з ручним керуванням, які приводяться в рух супроводжуючою особою;
- ліжка;
- милиці, палиці.

Послуги з прокату надаються особам, які звернулися до пункту прокату та надали слідуючі документи:
- довідка медичної установи про необхідність забезпечення засобами реабілітації;
- заява про забезпечення засобом реабілітації;
- копія паспорта та ідентифікаційного коду;

За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою: м. Очаків, вул. Старофортечна б.10 або за тел. 3-03-70
 

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
1076530