Територіальний центр

Директор Теріторіального центру з надання соціальних послуг  – Аврамішина Віта Вікторівна

Адреса: 57500, Миколаївська обл., м. Очаків, вул.Старофортечна б.10

Телефон: (05154) 3-03-70

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи: 

понеділок - п'ятниця з 8.00 до 17.00

перерва з 12.00 до 12.45


Бюджетні запити на 2021-2023 роки

Узагальнені аналізи ефективності бюджетних програм станом 01.01.2021

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2020 рік

Графік особистого прийому громадян

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній 

 


Перелік соціальних послуг


Університет третього віку

Пункт прокату


 Територіальний центр з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очаків надає такі соціальні послуги: 

- догляд вдома;
- денний догляд;
- соціальна адаптація;
 
Крім того, Територіальний центр може надавати такі соціальні послуги:
- консультування;
- представництво інтересів;
- соціальна профілактика;
- посередництво (медіація);
- соціально-економічні ( у формі надання натуральної чи грошової допомоги);
- інші соціальні послуги.
 
   На надання соціальних послуг у Територіальному  центрі мають право:
- громадяни похилого віку, інваліди, діти - інваліди, хворі ( з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими у порядку, затвердженому МОЗ;
- громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості, як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів) якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї. 
   Для надання соціальних послуг громадяни подають письмову заяву управлінню соціального захисту населення Очаківської міської ради за місцем проживання/перебування, яке в триденний строк після її надходження надсилає запит до закладу здоров’я за місцем проживання/перебування громадянина для одержання медичного висновку про його здатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі до відповідного підприємства, установи, організації, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за місцем реєстрації громадянина для отримання довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб і до територіального органу ДФС для отримання довідки про доходи громадянина (у разі потреби).
    Після надходження зазначених документів територіальний центр протягом строку визначеного у державних стандартах соціальних послуг, визначає індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги, встановлює групу рухової активності, визначає зміст соціальних послуг, уточнює обсяг, складає індивідуальний план, приймає рішення про необхідність надання соціальних послуг, про що видається відповідний наказ, та укладає з отримувачем соціальної послуги договір про надання таких послуг.
  Територіальний центр забезпечує безоплатне в обсягах, визначених державними стандартами надання соціальних послуг:
- громадян похилого віку, інвалідів, хворих ( з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку;
- громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості, як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів) якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї. Для окремих структурних підрозділів територіального центру можуть передбачатись особливі умови здійснення безоплатного надання соціальних послуг.
          Територіальний центр надає платні соціальні послуги: громадянам похилого віку, інвалідам (які досягли 18-річного віку), хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.
         Тарифи на платні соціальні послуги встановлюються територіальним центром відповідно до законодавства.
Медичними протипоказаннями для надання соціальних послуг громадян є наявність у них інфекційних захворювань, залежності від психоактивних речовин, алкоголю,психічних захворювань, що потребують перебування на спеціальному диспансерному обліку.
    У Територіальному  центрі  при відділенні денного перебування  впроваджено соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку». Це – перший безкоштовний заклад для пенсіонерів.
При Університеті відкрито 5  факультетів:
-  «Здорового способу життя», де сивочолі студенти виявили бажання освоювати не лише теорію про здоровий спосіб життя, а й на практиці застосовувати отриманні знання;  
- «Сучасних інформаційних технологій» - навчаються азам комп’ютерної грамотності (як користуватися комп’ютером, Інтернетом, скайпом, електронною поштою);
- «Рукоділля» - в’язання спицями та гачком;
- «Краєзнавчий» - вивчають історію та культуру рідного краю;
- «Правознавство» -правопросвітницька робота для людей золотого віку.
 
Відділення  соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик» забезпечує:
     
    Діагностування дітей-інвалідів, складання для кожної дитини індивідуального сімейного плану та його виконання, визначення строків і тривалості надання реабілітаційних послуг дитини-інваліду відповідно до індивідуальної програми реабілітації.
      Професійне прогнозування, професійна орієнтація дітей-інвалідів (спрямування в     центр професійної реабілітації інвалідів, у вищі навчальні заклади).
      Реабілітаційні послуги дітям-інвалідам надаються на безоплатній основі.
      До відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів зараховуються діти-інваліди від 2 до 18 років та діти з групи ризику.
     На   кожну дитину-інваліда, яка проходить курс реабілітації у відділенні соціальної реабілітації   дітей-інвалідів  ведеться особова справа,  в  якій міститься:
1)заява законного представника дитини-інваліда щодо  направлення дитини -інваліда до відділення соціальної  реабілітації дітей-інвалідів,
1) індивідуальна програма реабілітації інваліда.,
2) копія паспорту та ідентифікаційного номеру законного представника дитини- інваліда.,
3) медичний висновок на дитину-інваліда.,
4) свідоцтво про народження дитини-інваліда.,
6)  направлення управління соціального захисту населення щодо направлення дитини-інваліда до відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
 
     Підставою для зарахування дитини-інваліда до відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів є наказ    директора територіального центру з надання соціальних послуг(соціального обслуговування ) м. Очаків
      До Відділення не приймаються діти-інваліди з такими протипоказаннями:
-гостро інфекційні захворювання;
-часті епілептичні приступи;
-психічні розлади при яких дитина представляє загрозу для себе та  
 інших дітей;
-важкий ступінь розумової відсталості;
-прогресуючі захворювання центральної нервової системи;
-онкологічні захворювання в стадії загострення та рецидиву.
За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою: м. Очаків, вул. Старофортечна б.10 або за тел. 3-03-70
 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
875526