Начальник відділу — Голян Людмила Анатоліївна

Нині в нашому місті, як і в усій країні, відбувається удосконалення системи освіти, створення механізму її стабільного розвитку, забезпечення відповідності швидкозмінним вимогам ХХІ століття, соціальним і економічним потребам розвитку України, запиту особистості, суспільства, держави.
   Наша сторінка на міському сайті  створена з метою подальшого забезпечення потреб населення у сфері освітніх послуг шляхом надання оперативної інформації про діяльність освітніх установ міста, обговорення актуальних проблем щодо освітніх послуг з широкими верствами населення, висвітлення інноваційної педагогічної діяльності тощо. Будемо раді, якщо наша інформація стане цікавою і корисною для Вас!

Адреса: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна ,7а.
Телефони: (05154) 3-03-88- приймальня, 3-05-68 - міський методичний кабінет , 2-59-24 - централізована бухгалтерія.
Для переходу на web-сторінку відділу освіти Очаківської міської ради натисніть тут

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua