Шановні колеги!

Дякуємо за Вашу зацікавленість у Весняно-літній школі для представників(ць) територіальних громад України від VNG International.
 
Нагадуємо, що записи першого і другого вебінарів доступні на сторінці VNG International у фейсбуці.
 
 
Третя зустріч в рамках цієї школи відбудеться вже у середу 10 травня, початок о 16:00.
 
Тема заходу: Управління відходами.
 
Спікер заходу - Даан ван ден Елзен – Менеджер зі збору та переробки відходів, м. Роттердам.
 
Даан ван ден Елзен розповість, як організовано поводження з відходами у м. Роттердам, і зосередиться на трьох основних блоках. По-перше, він пояснить законодавче урегулювання управління відходами на різних рівнях державного управління, а також структуру оподаткування та розширену відповідальність виробника. По-друге, буде представлений огляд щоденної діяльності з утилізації відходів у м. Роттердам. У третьому блоці Даан більш детально розповість, як муніципалітет Роттердам виконує свою роботу та що робиться для її ефективного виконання.
 
Посилання на зустріч:
 
 
Ідентифікатор конференції: 885 4654 7125
 
Код доступу: 596252
 
 
Тривалість вебінару – до 1,5 годин.
 
Під час заходу буде забезпечений синхронний переклад.
 
Просимо Вас при підключенні до зустрічі обов’язково використовувати своє повне ім’я, прізвище та назву громади. З міркувань безпеки ми не будемо надавати доступ до події учасникам з іменами admin, iphone, olia, петро тощо.
 
Весняно-літня школа для представників(ць) територіальних громад України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.
 
Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.
 
З повагою,
 
Команда VNG International України