Шановні колеги

Наступна сесія Весняно-літньої школі для представників(ць) територіальних громад України від VNG International відбудеться вже наступного тижня – 18 травня о 16:00 год.
 
Цього разу зустріч буде присвячена питанням оцінки збитків, завданих майну та майновим правам внаслідок збройної агресії РФ.
 
Спікери заходу:
Олексій Амфітеатров – сертифікований оцінювач (RICS Registered Valuer, FRICS, REV), Голова Ради Українського товариства оцінювачів, Голова Товариства «Консалтингова компанія «Острів»
Світлана Щелкунова-Гончарська – оцінювач, адвокат
 
Олексій Амфітеатров представить загальні засади оцінки збитків, завданих майну та майновим правам внаслідок збройної агресії.
 
Світлана Щелкунова-Гончарська наведе огляд процедур з проведення фіксації, обстеження та виконання невідкладних робіт пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд щодо ліквідації наслідків збройної агресії.
 
Посилання на зустріч:
 
Ідентифікатор конференції: 879 1967 5134
 
Код доступу: 557958
 
Запис вебінару від 10 травня, присвячений управлінню відходами, вже доступний на сторінці VNG International у фейсбуці. Незабаром там же з’являться відповіді на запитання, які були задані під час семінару.
 
Просимо Вас при підключенні до зустрічі обов’язково використовувати своє повне ім’я, прізвище та назву громади. З міркувань безпеки ми не будемо надавати доступ до події учасникам з іменами admin, iphone, olia, петро тощо.
 
Весняно-літня школа для представників(ць) територіальних громад України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.
 
Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.
 
З повагою,
Команда VNG International України