Шановні колеги,

07 вересня (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна 18-та сесія серії  фахових вебінарів для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від    Агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди (VNG International).

 

Тема: «Нідерландська традиція просторового планування, чим вона може бути корисна для України»

 

Спікер заходу:

Гервін Ґабрі, директор програм екологічного права компанії Kuiper Compagnons, впродовж багатьох років інтенсивно працював над розробкою структурного бачення, визначенням майбутніх перспектив, регіональним  просторовим розвитком та аналізом стану навколишнього середовища, як в Нідерландах, так і за кордоном. Має досвід викладання профільних спецкурсів, опублікував книгу під назвою "Робота з екологічним баченням: розвиток візії у відповідності до Закону про навколишнє середовище". Також Гервін належить до кола фахівців, які активно співпрацюють на користь відбудови України в рамках UNUN.NU, це нідерландсько-українська ініціатива, спрямована на сприяння обміну знаннями та стимулювання розвитку потенціалу для відновлення України.

 

В ході онлайн зустрічі Гервін Ґабрі розповість про Нідерландські традиції просторового розвитку, поділиться успішними практиками містобудівного планування, розповість про особливості нідерландського законодавства про навколишнє середовище, зосередить увагу на порадах та обговоренні корисних «інструментів» для України.

 

Посилання на зустріч в Zoom 07 вересня:

https://us02web.zoom.us/j/89186038892?pwd=MkkvVHo4V3U3V2d5MjZTaE9IN3k1dz09

 

Ідентифікатор конференції: 891 8603 8892

Код доступу: Vn6pJ6

 

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Попередні записи вебінарів можна переглянути на сторінці VNG International у фейсбуці за посиланням:

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

 

Весняно-літня школа для посадових осіб органів місцевого самоврядування

України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого  самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України