Оголошення

 

       12.09.2023 року відбулось засідання Комітету з моніторингу та розвитку Очаківської міської територіальної громади до 2027 року.

       Під час першого засідання члени Комітету обговорили та затвердили методику моніторингу та контролю реалізації Плану відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади до 2027 року. Визначили пріоритетність проєктів та відповідальних за проведення моніторингу. Окрім того, на засіданні було ухвалено рішення щодо забезпечення доступності до інформації про стан імплементації Плану відновлення та розвитку Очаківської міської територіальної громади шляхом періодичного оприлюднення результуючих показників.  

      За словами заступника голови комітету Олексія Васькова, при ухвалені методології моніторингу та контролю реалізації важливо чітко визначити межі відповідальності виконавців, механізми врахування інтересів мешканців громади. Саме тому розраховуємо, що всі зацікавлені особи активно долучатимуться до оцінювання потреб і викликів та до написання проєктів через постійно діючу «форму проектної картки» на сайті. У свою чергу Комітет доповнюватиме План новими ідеями, а місцеве влада робитиме все від неї залежне, щоб забезпечити сталий розвиток громади та гідні умови життя її мешканців.   

        За словами експерта проєкту Віктора Шулика важливим механізмом забезпечення прийняття суспільством стратегічних планувальних документів є забезпечення рівного доступу до публічності під час їх написання та імплементації. Саме тому важливо регулярно висвітлювати навіть проміжні результати реалізації проектів та заходів, долучаючи громадськість до процесу публічного моніторингу.