Шановні колеги,

28 вересня (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна сесія серії фахових вебінарів для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від Агентства міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди (VNG International).

 Тема: «Таксономія Європейського союзу як інструмент забезпечення сталого розвитку для Українських громад».

Спікер заходу:

Патрік Мейерс, засновник Orange Architects, багатопрофільної дизайнерської фірми з Роттердама (Нідерланди), яка працює в галузі архітектури, дизайну інтер’єру та міського планування. Патрік вивчав архітектуру та урбаністику в Ейндховенському технологічному університеті, його дипломний проект був удостоєний першої премії на конкурсі «Будівництво 2097 року». У 1999 році Патрік заснував у Роттердамі A2STUDIO, сьогодні провідну студію архітектурної візуалізації в Нідерландах. У 2010 році Патрік заснував компанію Orange Architects, спочатку як спільне підприємство трьох нідерландських архітектурних бюро для проектів за кордоном, а з 2013 року – як незалежну студію.

 

Також, Патрік Мейерс належить до кола фахівців, які активно співпрацюють на користь відбудови України в рамках UNUN.NU, це нідерландсько-українська ініціатива, спрямована на сприяння обміну знаннями та стимулювання розвитку потенціалу для відновлення України.

 

В ході онлайн зустрічі Патрік розповість що таке сталий розвиток і чому це так важливо для нашої країни, як ЄС Таксономія може допомогти Україні впроваджувати сталі практики, зосередить увагу на порадах та обговоренні корисних «інструментів» для України на основі символічної Біблійної притчі про Йону і кита.

 

Учасники вебінару дізнаються про важливість врахування сталості у відновленні країни, а також переваги відповідності ЄС Таксономії, включаючи можливості громад щодо залучення інвестицій, покращення репутації та збільшення вартості активів.

 

Дискутуватимемо про те, як Україна може стати сталим лідером в серці Європи та почати вирішувати глобальні проблеми, забезпечуючи ефективний сталий розвиток.

 

 

Посилання на зустріч в Zoom 28 вересня:

https://us02web.zoom.us/j/87395017807?pwd=ZlFQYUg1WXVhemY0OHNNcVEwTXVZQT09

 

Ідентифікатор конференції: 873 9501 7807

Код доступу: Vn6pJ6

 

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Попередні записи вебінарів можна переглянути на сторінці VNG International у фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

 

Весняно-літня школа для посадових осіб органів місцевого самоврядування України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України