Сьогодні ми відзначаємо День захисників і захисниць України!

 

      В це свято, яке посіло гідне місце серед самих почесних та достойних, ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання – від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму, від воїнів-інтернаціоналістів до учасників антитерористичної операції. Цей день об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських Героїв.

         Сьогодні все свідоме українство, всі ті хто вважає себе не тільки народом, а в першу чергу величною українською нацією, віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників і захисниць української землі від російського агресора!

      Шановні захисники та захисниці! Від щирого серця бажаємо вам жити в вільній Україні, щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! Нехай Господь посилає благополуччя, достаток, щастя у ваші сім’ї та домівки і мир нашій Батьківщині.

     Із Днем захисника України!

                                   Слава Україні! Героям СЛАВА!

 

З повагою,           

                    Міський голова Сергій Бичков,

                                    депутати Очаківської міської ради