Зі словами щирої подяки до Очаківської міської ради звернувся голова «Очаківської організації міської територіальної громади Української спілки ветеранів Афганістану (воїн-інтернаціоналіст) Юрій ПЕТРЕНКО :

« Під час війни кожен з нас виконує свій обов’язок перед Україною на своєму місці. Соціальні працівники, на яких припало велике навантаження, – не виняток.

Зберігати стандартні соціальні послуги, підтримувати та піклуватися про людей похилого віку, ветеранів війни та праці, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів, дітей-сиріт, про родини наших загиблих захисників, безробітних, допомагаючи їм долати життєві труднощі, вірити в свої сили, знаходити вихід зі скрутного становища – це те, що роблять люди з великим серцем.

            Саме тому, від щирого серця висловлюю, Вам, свою вдячність, за те, що не зважаючи на постійні обстріли міста та велике навантаження Ви знаходите сили та натхнення належним чином організовувати процесс допомоги людям, проявляєте милосердя, творите добро не лише за службовим обов’язком, а й за покликом душі, роблячи цей світ добрішим та світлішим.

            Саме людяність відчувають найбільш вразливі верстви населення, людяність яка відрізняє нас від ворога та надає сил боротися далі за нашу спільну перемогу.

Дякую, Вам, та бажаю нових професійних досягнень!»

 

 

Голова «Очаківської Організації 

міської територіальної громади

Української спілки ветеранів 

Афганістану (воїнов-інтернаціоналістів)» Юрій ПЕТРЕНКО