Шановні колеги,

5 жовтня (четвер) – о 15:00 відбудеться наступна сесія серії фахових вебінарів для посадових осіб органів місцевого самоврядування України від Агентстваміжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди (VNG International).

 

Тема: «Оцінка вразливості громади до зміни клімату, як основа стратегії її подальшого розвитку»

 

Спікерка заходу:

Ольга Лящук, координаторка громадської організації «Екоклуб». Ольга Лящук допомагає громадам розробити оцінку вразливості до зміни клімату та адаптуватися до цих змін. Під час зустрічі ми глибше розглянемо процес оцінки вразливості громади та його важливість. Ольга Лящук розповість про те, як громади можуть стати більш стійкими в умовах зміни клімату, та як оцінка вразливості може допомогти в цьому процесі.

 

До участі у вебінарі запрошуються сільські, селищні, міські голови та їх заступники, керівники структурних підрозділів виконавчих органів місцевих рад, до компетенції яких належать питання економічного розвитку, проєктної роботи, залучення інвестицій, енергетики, житлово-комунальних послуг, інші зацікавлені особи.

 

Теми, які будуть обговорені в ході вебінару:

- оцінка вразливості громади до зміни клімату: методи та інструменти;

- роль оцінки вразливості у розробці стратегічних документів громади;

- план адаптації громади до зміни клімату як ключовий елемент Плану дій сталого енергетичного розвитку;

- як адаптація допомагає громаді зрозуміти та підготуватися до кліматичних наслідків;

- залучення донорських коштів на адаптаційні проекти: важливість оцінки вразливості.

 

Учасники вебінару дізнаються про важливість розробки оцінки вразливості громади до зміни клімату, яка на даний час передбачена лише Планом дій сталого енергетичного розвитку, підготовку якого беруть на себе добровільно громади-підписанти Угоди мерів. Адже в результаті оцінки вразливості, громада розумітиме до чого їй готуватися, і які заходи слід впроваджувати негайно, а для яких ще є час на планування та розробку.

Також дискутуватимемо про те, що оцінка вразливості громади до зміни клімату дозволить залучати кошти донорів, які часто вимагають врахування кілматичних загроз під час розробки інфраструктурних проєктів.

 

Посилання на зустріч в Zoom 05 жовтня:

https://us02web.zoom.us/j/89559207951?pwd=cVMrQzBRMUZGaDhjcTNyWUR0S1lxUT09

 

Ідентифікатор конференції: 895 5920 7951

Код доступу: Vn6pJ6

 

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

 

Попередні записи вебінарів можна переглянути на сторінці VNG International у фейсбуці за посиланням

https://www.facebook.com/VNGI.Ukraine

 

Весняно-літня школа для посадових осіб органів місцевого самоврядування України проводиться в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

 

Принагідно засвідчуємо Вам свою повагу і сподіваємось на співпрацю.

 

З повагою,

Команда VNG International України