«Їм закон не писаний»

Ще на початку весни Очаків активно почав готуватись до курортного сезону. Міською владою відновлювалось вуличне освітлення, оновлювались пішо­хідні доріжки, здійснювався ямковий ремонт доріг, встановлювались урни для сміття, проводились загальноміські суботники та ін. До того ж, комунальною службою благоустрою була придбана нова машина для фільтрування піску, яка вже в травні місяці неодноразово використовувалась для очищення території міського пляжу.

Як ви вважаєте, шановна громадо, це той труд, який слід поважати? Чи можна з легкістю прийти і все зруйнувати?

В той час, коли представники міської влади докладають максимум зусиль для покращення зовнішнього вигляду міста, невдячні громадяни просто нехтують важкою працею робітників комунальних служб.

На фото (нижче) тротуарна доріжка по вулиці Приморський спуск розібрана і розкидана. До слова, на прохання очаківців вздовж цієї ж вулиці минулого року були встановлені лавки аби городяни та гості нашого міста мали змогу присісти та відпочити.  

Цікаво, чим керувались ті люди в той момент, яким «розумом» чи якою логікою, коли розбирали тротуарну плитку? Яким був мотив? Лише одні запитання…

Шановні мешканці міста Очакова, давайте поважати один одного, цінувати чужий труд та усі разом зберігати ту красу, якої нам так не вистачало вже багато років. 

Завідувач сектору інформаційної діяльності

 та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

 Я.О.Кухарська