В Миколаївській області відбувся форум політичної партії «Слуга Народу»

22 грудня у місті Миколаєві відбулася важлива подія - форум Миколаївської Обласної організації політичної партії «Слуга Народу», де зібралися представники з усієї області. Очаківську делегацію представили: секретар міської ради Валентина Кифоренко, заступник міського голови ОлексійВаськов, депутати від політичної партії «Слуга Народу» - Олександр Ситников, Василь Саскевич, Ольга Яровенко, Константин Мазур, Світлана Козлова. У межах заходу учасники обговорювали досягнення та недоліки у 2021 році, перспективні плани на наступний 2022 рік.

Партійний з`їзд депутатів політичної партії «Слуга Народу» відвідали народні депутати України від Миколаївської області, а також голова фракції – Давид Арахамія, Олександр Пасічний, Олександр Гайду.

Давид Георгійович зазначив, що протягом багатьох років, серед інших, проблемним питанням є стан мосту стратегічного значення через річку Південний Буг. Нарешті воно буде вирішуватися, завдяки домовленостям всіх гілок влади. Також він відмітив, що у Миколаєві безглуздо робити дороги, якщо їх не розвантажать від великовантажів. Тож будівництво «відстійника» для великовантажного транспорту, аби зменшити кількість фур у місті, розпочнеться вже у 2022 році за рахунок коштів Державного бюджету.
Про виконану роботу доповідали: голова Миколаївської обласної ради, голова Миколаївської Обласної організації політичної партії «Слуга Народу» - Ганна Замазєєва та голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім, який запропонував кожній громаді області надати свій інвестиційний проект на 2022 рік до обласної влади.
З презентацією від Очаківської міської територіальної громади виступив заступник міського голови Олексій Васьков. У своїй промові він дякував колегам за співпрацю, та побажав успіхів, бо завдяки злагодженій спільній роботі, ми зможемо втілити у життя всі задумані проекти. Під час спілкування з Олександром Пасічним та Давидом Арахамією було обговорено питання будівництва нового житла для військовослужбовців, адже для нікого вже не секрет, що в Очакові розпочнеться будівництво головної бази Військово-Морських сил Збройних Сил України, тому розвиток інфраструктури саме в житловому секторі є на сьогодні найактуальнішим. Народні обранці пообіцяли тримати на контролі це питання.
Обговорили як перемоги так і поразки, обговорили рік наступний, розставили пріоритети і визначили першочергові проблеми, як у загальнодержавному плані, так і на місцях. Також були донесені до депутатів Верховної Ради ті проблеми і труднощі, з якими стикаються і борються на місцевому рівні. Форум пройшов у незвичайно дружній обстановці, це була чудова можливість комунікації та обміну досвідом із колегами.