Увага вакансія !!!

Відповідно до наказу начальника управління соціального захисту населення Очаківської міської ради від 23.12.2021 № 78 ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат (на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку), оклад 5100грн.
Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою; володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм; стаж роботи не менше 3-х років.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії заяву про участь у конкурсі, до якої додаються: заповнена особова картка форми № П-2ДС з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі наявності); декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік, поданої у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Термін подання документів протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення.
Додаткова інформація надається кадровою службою управління за адресою: м.Очаків, вул. Старофортечна, 10, кабінет №15 тел. (05154) 3-01-36.