Регуляторна політика

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Очаківської міської ради на 2022 рік

План-графік відстеження результативності регуляторних актів Очаківською міською радою на 2022 рік


План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Очаківської міської ради на 2021 рік

План-графік відстеження результативності регуляторних актів Очаківською міською радою на 2021 рік

Доповнення  до   плану діяльності з підготовки проектів   регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2021 рік

Доповнення  до   плану діяльності з підготовки проектів   регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2021 рік

Доповнення  до   плану діяльності з підготовки проектів   регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2021 рік

Доповнення  до   плану діяльності з підготовки проектів   регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2021 рік

Доповнення  до   плану діяльності з підготовки проектів   регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2021 рік

Доповнення  до   плану діяльності з підготовки проектів   регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2021 рік

Доповнення  до   плану діяльності з підготовки проектів   регуляторних актів  Очаківської  міської ради  на 2021 рік


Повідомлення
про оприлюднення проекту рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Очаківської міської територіальної громади»

Розробник проекту регуляторного акта: відділ архітектури, містобудування управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування Очаківської міської ради.

Стислий виклад змісту проекту: у зв’язку з відсутністю на території Очаківської міської територіальної громади єдиного функціонального механізму встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок, урегулювання процедури взяття на облік та демонтажу самовільно встановлених пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок, згідно вимог Законів України «Про охорону культурної спадщини», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 р № 1181 «Деякі питання спорудження (створення) пам’ятників і монументів», пропонується затвердити Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Очаківської міської територіальної громади.

Це Положення визначає порядок розгляду питань пов’язаних з встановленням, обліком, збереженням та демонтажу пам’ятних знаків (пам’ятників, меморіальних об’єктів, меморіальних та інформаційних дошок) на території Очаківської міської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області:
– критерії, що є підставами для ухвалення рішень про вшанування пам’яті видатних подій в історії міста Очакова, села Покровка, села Покровське та села Василівка, а також видатних людей, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток цих населених пунктів, та життя і діяльність яких тісно пов’язані з їх історією, шляхом встановлення меморіальних дошок і знаків.

Зміст положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Очаківської міської територіальної громади
1. Загальні положення
2. Підстави для прийняття рішень про вшанування пам’яті шляхом встановлення меморіальних таблиць і знаків
3. Порядок розгляду клопотань та ухвалення рішень про встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок
4. Правила встановлення пам’ятних знаків
5. Порядок обліку, збереження пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок
6. Реєстр пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок
7. Порядок демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок
8. Порядок вирішення спорів
9. Прикінцеві положення

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua, розділ «Регуляторна політика».
Поштова та електронна адреси розробника проекту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: 57508, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, каб. 206, тел.: 3-04-38, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.
Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Дата, час та місце проведення громадських слухань: 2 березня 2022 року, 10:00 год., м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проект рішення Очаківської міської ради від _.03.2022 року № «Про затвердження Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Очаківської міської територіальної громади».

опубліковано 24.01.2022


ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами у Очаківській міській територіальній громаді»

Проект рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами у Очаківській міській територіальній громаді». З метою реалізації державної політики в сфері благоустрою Очаківської міської територіальної громади , встановлення та регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, визначення комплексу заходів необхідних для забезпечення чистоти і порядку в міській територіальній громаді , та впорядкування нормативно-правової бази відповідно до вимог чинного законодавства України, управлінням з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин Очаківської міської ради, був розроблений Проект рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами у Очаківській міській територіальній громаді».
З вищезазначеним проектом регуляторного акту можливо ознайомитись у відділі економіки, інвестицій управління ЖКГ ОМР за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а (ІІ поверх), каб. №205 щоденно з 08:00 до 17:00 год, вихідний – субота, неділя, та на офіційному веб - сайті http:/Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Очаківської міської ради. Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту приймаються у відділі економіки, інвестицій управління ЖКГ ОМР за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а (ІІ поверх), каб.№ 205 щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи і неділі, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України. Строк подання пропозицій та зауважень з 12.11.2021 року – 13.12.2021 року.
Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті регуляторного акту відбудуться 14.12.2021 року о 14:00 год. в малій залі міськвиконкому (ІІІ поверх) за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7 -А.

Управління ЖКГ ОМР

Проект рішення Очаківської міської ради від ______ № « Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з  побутовими  відходами  у Очаківській  міській територіальній громаді».

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами у Очаківській міській територіальній громаді»

опубліковано 04.11.2021


Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів на території Очаківської міської територіальної громади»


Розробник проекту регуляторного акта: Очаківська комунальна служба благоустрою.
Стислий зміст проекту: Прийняття вказаного регуляторного акта дасть змогу визначити:
- упорядкування відносин між суб’єктами територіальної громади та окремими громадянами у сфері благоустрою;
- створення умов для реалізації прав та виконання обов’язків громадян, суб’єктів господарювання та посадових осіб місцевого самоврядування у сфері благоустрою міста Очакова;
- ефективне використання та збереження об’єктів та елементів благоустрою , зелених насаджень;
- покращення санітарного стану на території Очаківської міської територіальної громади;
- покращання та підтримка належного санітарно-технічного стану земельних ділянок, збереження і утримання вулиць, споруд, будівель, парків, скверів, рекламо носіїв, об’єктів виносної вуличної торгівлі, малих архітектурних форм;
- користування суспільними благами за рахунок покращення санітарного та технічного стану доріг, вулиць, скверів, інших об’єктів та елементів благоустрою загального користування;
- дотримання вимог чинного законодавства з охорони навколишнього природного середовища, запобігання забруднення земель побутовими відходами, покращення мікроклімату;
- покращення рівня благоустрою територій та санітарного стану;
- створення умов сталого розвитку на території Очаківської міської територіальної громади;
- додаткове находження у місцевий бюджет коштів від фінансових санкцій за порушення правил благоустрою;
Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:
Офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua, розділ «Регуляторна політика».
Поштова та електронна адреси розробника проекту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: 57508, Миколаївська область, м.Очаків, вул..Гетьманська, 41; тел..: 3-01-61; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.
Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Дата, час та місце проведення громадських слухань: 30 листопада 2021 року, 14:00 год., м.Очаків, вул..Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проект рішення Очаківської міської ради від ______ № « Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти та порядку на території Очаківської міської територіальної громади».

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення
Виконавчого комітету Очаківської міської ради про затвердження Правил благоустрою населених пунктів на території Очаківської міської територіальної громади.

опубліковано 28.10.2021


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Очаківської міської ради «Про Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Очаківської міської територіальної громади та пропорції її розподілу »

Розробник проекту регуляторного акта: відділ економіки інвестицій управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин Очаківської міської ради.
Стислий зміст проекту: Прийняття вказаного регуляторного акта дасть змогу визначити:
• формули розрахунку місячної, добової/погодинної орендної плати;
• орендні ставки для орендарів, які мають право на отримання майна в оренду без аукціону;
• орендні ставки для орендарів, які мають право на продовження договору оренди без проведення аукціону;
Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua, розділ «Регуляторна політика».
Поштова та електронна адреси розробника проекту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: 57508, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, каб. 205, тел.: 3-00-56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.
Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Дата, час та місце проведення громадських слухань: 8 липня 2021 року, 15:00 год., м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проєкт рішення Очаківської міської ради від ______ № « Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Очаківської територіальної громади та пропорції її розподілу».


Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Очаківської міської ради « Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Очаківської територіальної громади та пропорції її розподілу».

опубліковано 08.06.2021 Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Назва проекту регуляторного акту: «Рішення Очаківської міської ради
«Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Очаківської міської територіальної громади»

Регуляторний орган: Очаківська міська рада

Розробник проекту регуляторного акту: Фінансове управління Очаківської міської ради

Стислий виклад змісту проекту: Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 719-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Миколаївської області» затверджена Очаківська міська територіальна громада. До складу громади ввійшли м.Очаків та Покровська сільська рада, до складу якої входили села Покровка, Покровське та Василівка.
Відповідно до підпункту 10.2 статті 10 розділу І Податкового кодексу, місцеві ради обов’язково встановлюють податок на майно (в частині транспортного податку).
Перед міською радою постало завдання затвердження єдиного нормативного акту на території новоствореної Очаківська міської територіальної громади щодо податку на майно (в частині транспортного податку). Запропоновано:
- встановити податок на майно (в частині транспортного податку) на території Очаківської міської територіальної громади;
- затвердити «Положення про податок на майно (в частині транспорт-ного податку) на території Очаківської міської територіальної громади». В Положенні визначені платники податку, база оподатку-вання, ставка податку та порядок сплати податку (відповідно до статті 267 Податкового кодексу України).

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua , розділ «Регуляторна політика».

Поштова та електронна адреси розробника проекту регуляторного акту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: Фінансове управління ОМР, 57508 м. Очаків вул. Лоцманська, 18 (другий поверх). Тел. 3-05-95, 3-02-04, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

Дата, час та місце проведення громадських слухань: 30 червня 2021 року, 14:00 година. м.Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проєкт рішення та додатки

опубліковано 28.05.2021


Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту

Назва проекту регуляторного акту: «Рішення Очаківської міської ради «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Очаківської міської територіальної громади».

Регуляторний орган: Очаківська міська рада.

Розробник проекту регуляторного акту: Фінансове управління Очаківської міської ради.

Стислий виклад змісту проекту: Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 719-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Миколаївської області» затверджена Очаківська міська територіальна громада. До складу громади ввійшли м.Очаків та Покровська сільська рада, до складу якої входили села Покровка, Покровське та Василівка.
Відповідно до підпункту 10.3 статті 10 розділу І Податкового кодексу, місцеві ради встановлюють податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ) на території громад.
Перед міською радою постало завдання затвердження єдиного нормативного акту на території новоствореної Очаківська міської територіальної громади щодо податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки). Запропоновано:
- встановити податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Очаківської міської територіальної громади;
- затвердити «Положення про податок на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки)». В Положенні визначені платники податку, база оподаткування, ставка податку та порядок сплати податку (відповідно до статті 266 Податкового кодексу України);
- ставки податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території міста Очаків;
- ставки податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території сіл Покровка, Покровське та Василівка;
- пільги щодо податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на території Очаківської міської територіальної громади.

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua , розділ «Регуляторна політика».

Поштова та електронна адреси розробника проекту регуляторного акту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: Фінансове управління ОМР, 57508 м. Очаків вул. Лоцманська, 18 (другий поверх). Тел. 3-05-95, 3-02-04, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

Дата, час та місце проведення громадських слухань: 30 червня 2021 року, 14:00 година. м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проєкт рішення та додатки 

опубліковано 28.05.2021


Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту

Назва проекту регуляторного акту: «Рішення Очаківської міської ради «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Очаківської міської територіальної громади».

Регуляторний орган: Очаківська міська рада.

Розробник проекту регуляторного акту: Фінансове управління Очаківської міської ради.

Стислий виклад змісту проекту: Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 719-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Миколаївської області» затверджена Очаківська міська територіальна громада. До складу громади ввійшли м.Очаків та Покровська сільська рада, до складу якої входили села Покровка, Покровське та Василівка.
Відповідно до підпункту 10.2¹ статті 10 розділу І Податкового кодексу, місцеві ради обовʼязково встановлюють податок на майно (в частині плати за землю) на території громад.
Перед міською радою постало завдання затвердження єдиного нормативного акту на території новоствореної Очаківська міської територіальної громади щодо податку на майно (в частині плати за землю). Запропоновано:
- встановити податок на майно (в частині плати за землю) на території Очаківської міської територіальної громади;
- затвердити «Положення про податок на майно (в частині плати за землю)». В Положенні визначені платники податку, база оподаткування, ставка податку та порядок сплати податку (відповідно до статей 269-289 Податкового кодексу України);
- ставки податку на майно (в частині плати за землю) на території міста Очаків;
- ставки податку на майно (в частині плати за землю) на території сіл Покровка, Покровське та Василівка;
- пільги щодо податку на майно (в частині плати за землю) на території Очаківської міської територіальної громади.

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua , розділ «Регуляторна політика».

Поштова та електронна адреси розробника проекту регуляторного акту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: Фінансове управління ОМР, 57508 м. Очаків вул. Лоцманська, 18 (другий поверх). Тел. 3-05-95, 3-02-04, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

Дата, час та місце проведення громадських слухань: 30 червня 2021 року, 14:00 година. м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проєкт рішення та додатки 

опубліковано 28.05.2021Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту

Назва проекту регуляторного акту: «Рішення Очаківської міської ради «Про встановлення єдиного податку на території Очаківської міської територіальної громади».

Регуляторний орган: Очаківська міська рада.

Розробник проекту регуляторного акту: Фінансове управління Очаківської міської ради.

Стислий виклад змісту проекту: Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 719-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Миколаївської області» затверджена Очаківська міська територіальна громада. До складу громади ввійшли м.Очаків та Покровська сільська рада, до складу якої входили села Покровка, Покровське та Василівка.
Відповідно до підпункту 10.2¹ статті 10 розділу І Податкового кодексу, місцеві ради обовʼязково встановлюють єдиний податок на території громад.
Перед міською радою постало завдання затвердження єдиного нормативного акту на території новоствореної Очаківська міської територіальної громади щодо єдиного податку. Запропоновано:
- встановити єдиний податок на території Очаківської міської територіальної громади;
- встановити ставки для І групи платників єдиного податку;
- встановити ставки для ІІ групи платників єдиного податку.

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua , розділ «Регуляторна політика».

Поштова та електронна адреси розробника проекту регуляторного акту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: Фінансове управління ОМР, 57508 м. Очаків вул. Лоцманська, 18 (другий поверх). Тел. 3-05-95, 3-02-04, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

Дата, час та місце проведення громадських слухань: 30 червня 2021 року, 14:00 година. м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проєкт рішення та додатки 

опубліковано 28.05.2021


Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту

Назва проекту регуляторного акту: «Рішення Очаківської міської ради
«Про встановлення туристичного збору на території Очаківської міської територіальної громади»

Регуляторний орган: Очаківська міська рада

Розробник проекту регуляторного акту: Фінансове управління Очаківської міської ради

Стислий виклад змісту проекту: Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 719-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Миколаївської області» затверджена Очаківська міська територіальна громада. До складу громади ввійшли м.Очаків та Покровська сільська рада, до складу якої входили села Покровка, Покровське та Василівка.
Відповідно до підпункту 10.3 статті 10 розділу І Податкового кодексу, місцеві ради встановлюють туристичний збір.
Перед міською радою постало завдання затвердження єдиного нормативного акту на території новоствореної Очаківська міської територіальної громади щодо туристичного збору. Запропоновано:
- встановити туристичний збір на території Очаківської міської територіальної громади;
- затвердити «Положення про туристичний збір на території Очаківської міської територіальної громади». В Положенні визначені платники податку, база оподаткування, ставка податку та порядок сплати податку (відповідно до статті 268 Податкового кодексу України);
- ставки туристичного збору по видам місць розміщення (проживання).

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua , розділ «Регуляторна політика».

Поштова та електронна адреси розробника проекту регуляторного акту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: Фінансове управління ОМР, 57508 м. Очаків вул. Лоцманська, 18 (другий поверх). Тел. 3-05-95, 3-02-04, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

Дата, час та місце проведення громадських слухань: 30 червня 2021 року, 14:00 година. м.Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проєкт рішення та додатки 

опубліковано 28.05.2021


Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Положення  про оренду майна комунальної власності Очаківської міської  територіальної громади»

Розробник проекту регуляторного акта: відділ реформування житлово-комунального господарства та комунального майна управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин Очаківської міської ради.

Стислий зміст проекту: пропонується затвердити Положення про оренду майна комунальної власності Очаківської міської  територіальної громади з метою забезпечення передачі комунального майна в оренду, забезпечення надходження коштів до міського бюджету відповідно вимог чинного законодавства. Положення визначає порядок передачі об’єктів комунального майна в оренду.

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua, розділ «Обговорення проектів».

Поштова та електронна адреси розробника проекту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: 57508, Миколаївська область, місто Очаків, вулиця Соборна, 7А, кабінет 209, тел.: (05154) 3-01-10, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Дата, час та місце проведення громадських слухань: 29.06.2021 року,15-00 год.; місто Очаків, вул.Соборна, 7А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).   

Проєкт Положення про оренду майна комунальної власності Очаківської міської територіальної громади

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності Очаківської міської  територіальної громади»

опубліковано 28.05.2021 


Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Очаківської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 07 червня 2019 року № 3 «Про затвердження Порядку щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення»

Розробник проекту регуляторного акта: відділ архітектури, містобудування управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури,  містобудування, економіки,  інвестицій  та регулювання  земельних  відносин  Очаківської  міської  ради.

Стислий виклад змісту проекту: у зв’язку з приєднанням до Очаківської міської територіальної громади населених пунктів колишньої Покровської сільської ради: с. Покровське, с. Василівка, с. Покровка Миколаївської області та з метою приведення Порядку у відповідність до чинного законодавства, відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 23.11.2020 р. № 284 «Про затвердження Змін до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», який набрав чинності 09.02.2021 року, пропонується затвердити новий Порядок щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків, с. Покровське, с. Покровка, с. Василівка Очаківської міської територіальної громади при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення.

Основними змінами та доповненнями є:

 • виключення терміну «комплексна схема»;
 • зміна назви в частині поширення Порядку на територію м. Очаків, с. Покровське, с. Покровка, с. Василівка Очаківської міської територіальної громади;
 • перегляд Розрахунку розміру пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою.

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua, розділ «Регуляторна політика».

Поштова та електронна адреси розробника проекту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: 57508, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, каб. 206, тел.: 3-04-38, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Дата, час та місце проведення громадських слуханнь: 31 травня 2021 року, 10:00 год., м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проект рішення Очаківської міської ради від _____2021 року № "Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 07 червня 2019 року № 3 «Про затвердження Порядку щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та  іншого призначення»»

опубліковано 28.04.2021 


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної

екологічної оцінки генеральних планів с. Покровське, с. Покровка, с. Василівка

Очаківська міська рада повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки генеральних планів с. Покровське, с. Покровка, с. Василівка.

Заява розміщена на сайті Очаківської міської ради: ochakiv-rada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження до Заяви подавати до міської ради до 17:00 20.05.2021 р. за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна,7а, каб. № 209,  ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Заява

опубліковано 28.04.2021 


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Очаківської міської територіальної громади»

Розробник проекту регуляторного акта: відділ архітектури, містобудування управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури,  містобудування, економіки,  інвестицій  та регулювання  земельних  відносин  Очаківської  міської  ради.

Стислий виклад змісту проекту: з метою приведення у відповідність до чинного законодавства, відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 23.11.2020 р. № 284 «Про затвердження Змін до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», який набрав чинності 09.02.2021 року, пропонується затвердити новий Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Очаківської міської територіальної громади. Основними змінами та доповненнями є:

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua, розділ «Обговорення проектів».

Поштова та електронна адреси розробника проекту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: 57508, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, каб. 206, тел.: 3-04-38, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Дата, час та місце проведення громадських слуханнь: 22 березня 2021 року, 10:00 год., м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Проект рішення Очаківської міської ради від _____2021 року № "Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 12 серпня 2016 року № 26 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Очаків»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

опубліковано 25.02.2021 о 13:42


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Очаківської міської територіальної громади»

Розробник проекту регуляторного акта: відділ реформування житлово-комунального господарства та комунального майна управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури,  містобудування, економіки,  інвестицій  та регулювання  земельних  відносин  Очаківської  міської  ради.

Стислий зміст проекту: пропонується затвердити Положення про діяльність аукціонної комісії з метою забезпечення продажу об’єктів малої приватизації,  забезпечення надходження коштів до міського бюджету відповідно до вимог чинного законодавства. Положення визначає порядок утворення аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації, її повноваження, права та порядок роботи.

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу: офіційний веб-сайт Очаківської міської ради ochakiv-rada.gov.ua, розділ «Обговорення проектів».

Поштова та електронна адреси розробника проекту, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: 57508, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, каб. 209, тел.: 3-01-10, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмова форма.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції: 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Дата, час та місце проведення громадських слухань: 01 березня 2021 року, 15:00 год., м. Очаків, вул. Соборна, 7-А, мала зала міськвиконкому (третій поверх).

Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Очаківської міської територіальної громади

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

опубліковано 27.01.2021 о 13:33


До  уваги  юридичних осіб  оголошується конкурс  з  визначення  виконавця  послуг  з поводження  з побутовими відходами  у  місті  Очакові

опубліковано 19.01.2021 о 12:33


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Очаківської міської ради «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Очаківській міській раді збитків, заподіяних внаслідок порушення вимог земельного законодавства»

Проект рішення міської ради "Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Очаківській міській раді збитків, заподіяних внаслідок порушення вимог земельного законодавства"

Аналіз регуляторного впливу

опубліковано 11.01.2021 о 9:03


 Повідомлення про оприлюднення проекту рішення   Очаківської  міської ради «Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Очаків»

Проект рішення Очаківської міської ради від _____2020 року №  "Про затвердження Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Очаків " 

Аналіз регуляторного впливу

опубліковано 04.11.2020 о 14:35


Проект рішення виконавчого комітету Очаківської міської ради від ___ № "Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Очаківської міської ради"

опубліковано 31.07.2020 о 08:21


Оголошення про початок процедури обговорення та врахування пропозицій громадськості при розгляді корегування Детального плану забудови частини території м. Очаків, орієнтованою площею 0.36 га по вулиці Бориса Фармаковського для будівництва багатоквартирної забудови та Звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану

КОРЕГУВАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ забудови частини території м. Очаків, орієнтовною площею 0,36 га по вул. Фармаковського з метою розміщення багатоквартирної забудови.ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА, ДОДАТКИ, ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ

опубліковано 18.06.2020 о 14:38


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки по вул. Бориса Фармаковського для будівництва багатоквартирної забудови

опубліковано 19.05.2020 о 14:58


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану забудови частини території мікрорайону багатоповерхової житлової забудови та будівництва магазина будівельних матеріалів в межах вулиці Першотравневої та вулиці Короткова в м.Очаків Миколаївської області на земельній ділянці орієнтовною площею 7,0 га

опубліковано 04.03.2020 о 9:37


Проект рішення Очаківської міської ради від _____2020 року №  " Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 19.02.2016 року № 27 «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі та переведення нежилих будинків і приміщень у жилі в місті Очаків» "

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Очаківської міської ради


Проект рішення Очаківської міської ради від _____2020 року №  " Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 07 червня 2019 року № 3 «Про затвердження Порядку щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та  іншого призначення»"


ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості розгляду регуляторних актів:

1.«Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 07 червня 2019 року № 3 «Про затвердження Порядку щодо пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою м. Очаків при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення»

2.«Про внесення змін та доповнень до рішення Очаківської міської ради від 19.02.2016 року № 27 «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі та переведення нежилих будинків і приміщень у жилі в місті Очаків»

Розробник проектів: відділ архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР (Богун Л., тел.3-04-38)

З вищезазначеними проектами регуляторних актів можливо  ознайомитись у відділі архітектури, містобудування  управління ЖКГ ОМР за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а  (ІІ поверх), каб. №206 щоденно з 08:00 до 17:00 год,   вихідний – субота, неділя, та на офіційному веб - сайті Очаківської міської ради. Зауваження та пропозиції до проекту регуляторних актів приймаються у відділі архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а (ІІ поверх), каб.№ 206 щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи і неділі, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України. Строк подання пропозицій та зауважень з 20.01.2020 року – 19.02.2020 року.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проектах регуляторних актів відбудуться 24.02.2020 року о 10:00 год. в малій залі міськвиконкому (ІІІ поверх) за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7 – а.


До  уваги  юридичних  осіб які здійснюють збирання  та перевезення   твердих  побутових відходів  спеціально  обладнаними  для  цього  транспортними засобами

Очаківська міська рада   оголошує  проведення  конкурсу  з надання  послуг  щодо збирання  та перевезення  твердих  побутових відходів  спеціально обладнаними для цього транспортними  засобами  та території  міста Очаків.

Предмет конкурсу – надання  послуг щодо збирання  та перевезення  твердих побутових  відходів  спеціально обладнаними  для  цього  транспортними засобами  на  території  міста Очаків.

Умови  конкурсу. Конкурс з надання  послуг щодо збирання та перевезення  твердих побутових  відходів спеціально обладнаними  для  цього  транспортними засобами  на території  міста Очаків.

Для  участі  в  конкурсі  з надання  послуг  щодо  збирання  та перевезення твердих  побутових  відходів  спеціально  обладнаними  для  цього  транспортними засобами  та  території  міста Очаків, учасник  надає  наступні  документи:

 • Заяву на участь  у конкурсі;
 • Витяг з Єдиного державного реєстру  підприємства  та  організацій України із зазначенням  видів  діяльності  підприємства  ;
 • Копія Статуту підприємства;
 • Фінансова звітність підприємства за останні й звітній  період ( 9-ть місяців 2019 року);
 • Довідка відповідних органів державної податкової служби  і Пенсійного  Фонду України  про відсутність (наявність) заборгованості  за податковими зобов’язаннями  та  платежами   до  Пенсійного  Фонду України, дійсна на день проведення конкурсу;
 • Інформацію про обсяги  надання  послуг  зі збирання та   перевезення твердих,  великогабаритних, ремонтних  залишків, за  останній  рік та досвід роботи  з надання послуг  з  вивезення  побутових  відходів
 • Інша інформація,  яка подається  за  бажанням  учасника  конкурсу  і  характеризує  здатність   підприємства  як  надавача  якісних  послуг з  вивезення  твердих побутових  відходів(впровадження  роздільного збору,  інформація  про наявність  на  підприємстві  диспетчерської  служби  тощо):

Кваліфікаційні  вимоги  до учасників  конкурсу:  

 • наявність матеріально технічної  бази;
 • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;
 • досвід роботи в наданні послуг, зокрема наявність  відповідного  дозволу  або ліцензії  на  виконання  певних  робіт  чи надання  послуг  (за  наявності);

Крім  вищезазначених документів  претенденти  подають  конкурсні пропозиції.

Оформлення  конкурсних пропозицій  учасника. Пропозиція  подається  в друкованому  вигляді. Всі  сторінки  конкурсної  документації  з додатками  повинні  бути  завірені  підписом  та печаткою  учасника .Конкурсна пропозиція усіма  додатками подається  за підписом керівника  учасника , пронумерована, прошита та скріплена  печаткою  у запечатаному  конверті.

На конверті  повинно бути написано великими буквами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ»

Претендент може подавати  тільки  одну  пропозицію.

Кінцевий строк  прийняття документів  для  участі  у конкурсі   17.01.2020 р.

Документи для участі  у конкурсі подаються  учасником особисто або надсилаються поштою  у закритому  конверті (пакеті)на адресу  конкурсної  комісії:57508, м.Очаків, вул.Соборна 7-а каб.№ 205.

Робочі  дні – з 8-00 до 17-00  год, п’ятниця – з 8-00  до 15-45 год.

Конверт (пакет), який  містить документи для  участі  в конкурсі,  відкривається  наступного дня  після закінчення  строку  їх прийняття.

Конкурс відбудеться  20 січня  2020  року  в 15-00 год. в  малій  залі  виконкому Очаківської міської ради (м.Очаків,  вул.Соборна 7-а);

Контактний  телефон  особи, уповноваженої здійснювати зв'язок  з учасниками конкурсу :3-10-21 (заступник міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів  ради   О.В.Васьков).

За довідками  з питань проведення конкурсу звертатися  за адресою: м.Очаків, вул.Соборна, 7-а, кабінет № 205, в робочі  дні  - з8-00 до 17-00 год, в п’ятницю з  8-00 до  15-45 або за телефоном :3-00-56