Обговорення проектів

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо змін та доповнень проекту містобудівної документації - Генеральних планів з розділом «Охорона навколишнього природного середовища» с. Покровка, с. Покровське Очаківської міської територіальної громади, Миколаївської області , в тому числі Звіту щодо здійснення стратегічної екологічної оцінки

В ході розробки генеральних планів с.Покровка, с.Василівка та с.Покровське Очаківської міської територіальної громади Миколаївської області виникла необхідність щодо внесення змін та доповнень до генеральних планів с.Покровське та с.Покровка. Виконання змін передбачає зміну у реалізації територій, які не підлягали оцінці впливу на довкілля.
Зміни вимагають оцінки, зважаючи на ймовірні наслідки для територій з природоохоронним статусом: територій та об’єктів природно-заповідного фонду, екологічної мережі, Смарагдової мережі.
Зміни вимагають перегляду або внесення змін до заходів передбачених для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у відповідності до розробленого Проєкту організації території регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська Коса», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів» розробленого ПП«Центр екологічного управління».
Замовник – Управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин Очаківської міської територіальної громади Миколаївської області.
Розробник проекту – ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр». Головний архітектор проекту – Матвіїв О.В. Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 29/1.
Підстави для розроблення проекту – рішення Очаківської міської ради № 2 від «10» грудня 2021 року «Про внесення змін та доповнень до розроблених прєктів генерельних планів населених пунктів Очаківської міської територіальної громади Миколаївської області: с. Покровське, с. Покровка».
З матеріалами проектів Генеральних планів с. Покровське та с.Покровка та розділами: «Охорона навколишнього природного середовища в тому числі Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) змін до документа державного планування, щодо якого раніше здійснювалася стратегічна екологічна оцінка» можна ознайомитись в паперовому вигляді у відділі архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР (м. Очаків, вул. Соборна, 7 – А, каб. № 206) щоденно з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 год., в п’ятницю з 08:00 до 15:45 вихідний – субота, неділя, та в електронному вигляді на офіційному веб – сайті: http:// ochakiv-rada.gov.ua (у розділі обговорення проєктів).
Відповідальними за організацію громадських слухань та розгляду пропозицій громадськості призначено: начальника відділу архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР: Богун Л.Г., тел.(05154) 3-04-38, e-mail: arh.ochakov.ukr.net.
Розгляд та узагальнення пропозицій громадськості щодо внесення змін та доповнень до проєктів генеральних планів с. Покровка та с. Покровське, розділів «Охорона навколишнього природного середовища», в тому числі стратегічної екологічної оцінки, приймаються протягом 30 днів з дня опублікування їх на сайті Очаківської міської ради: з 03.01.2022р по 03.02.2022р, шляхом подання письмового звернення до виконавчого комітету Очаківської міської територіальної громади Миколаївської області за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна,7-А каб. №209 ел. адреса: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
04.02.2022 р о 10.00 год.в прриміщенні Очаківської міської ради за адресою: 57508, Миколаївська область, м.Очаків вул.Соборна, 7-А розпочнуться громадські слухання щодо внесення змін та доповнень до проєкту генерального плану та розділу «Охорона навколишнього середовища», в тому числі Звіту про стратегічну екологічну оцінку с.Покровське.
04.02.2022 р о 11.00 год. в приміщенні Очаківської міської ради за адресою: 57508, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Соборна, 7-А розпочнуться громадські слухання щодо внесення змін та доповнень до проєкту генерального плану та розділу «Охорона навколишнього середовища», в тому числі Звіту про стратегічну екологічну оцінку с.Покровка.

Додатки:
1. Проект документа державного планування в електронному вигляді.
2. Розділ «Охорона навколишнього природного середовища» в тому числі Звіту про СЕО в електронному вигляді.

опубліковано 04.01.2022 року


ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки - «Розділу охорони навколишнього середовища» щодо внесення змін та доповнень до генеральних планів с. Покровське, с. Покровка

Документ державного планування –внесення змін та доповнень до проєктів генеральних планів с. Покровське та с. Покровка Очаківської міської ради, Миколаївського району, Миколаївської області. Підстава: рішення Очаківської міської ради від 10.12.2021 р № 2 «Про внесення змін та доповнень до проєктів генеральних планів с. Покровське та с. Покровка Очаківської міської ради, Миколаївського району, Миколаївської області.»
Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування - Очаківська міська рада Миколаївської області.
Строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки змін та доповнень до генеральних планів с.Покровське та с.Покровка становить 15 днів з дня її оприлюднення на офіційному сайті замовника. Способи участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій.
Пропозиції та зауваження під час обговорення Заяви про визначення стратегічної екологічної оцінки подаються в термін: до 14.00 год. 31.12.2021 р. на адресу: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна,7 -А, каб. № 209, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки - «Розділу охорона навколишнього природного середовища» генеральних планів с. Покровка, с. Покровське Очаківської міської ради Миколаївської області»

опубліковано 17.12.2021 року


Довідка про громадське обговорення проектів містобудівної документації «Оновлення генеральних планів села Покровка, села Покровське, села Василівка Миколаївського району Миколаївської області» з розділами «Охорона навколишнього природного середовища»

опубліковано 17.09.2021 року


Довідка про громадське обговорення до Детального плану території багатоквартирної житлової забудови по вулиці Будівельників в місті Очаків, Миколаївського району, Миколаївської області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Протокол № 3

опубліковано 16.09.2021 року


Схема розташування в системі розселення

 

Проект генерального плану села Василівка

(Креслення)


Проект генерального плану села Покровка

(Креслення)


Проект генерального плану села Покровське

(Креслення)

опубліковано 15.09.2021 року


ПРОТОКОЛ № 7 громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Оновлення генеральних планів села Покровка, села Покровськс, села Василівка Миколаївського району Миколаївської області» з розділами «Охорона навколишнього природного середовища»

опубліковано 07.09.2021 року


ОГОЛОШЕННЯ

Про початок процедури обговорення та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території багатоквартирної житлової забудови по вулиці Будівельників м. Очаків Миколаївської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану

Детальний план території багатоквартирної житлової забудови по вулиці Будівельників в м. Очаків Миколаївської області.

До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд та інше.

Підставою для розроблення детального плану території є рішення Очаківської міської ради від 12 березня 2021 року № 33 «Про розробку детального плану території багатоквартирної житлової забудови по вулиці Будівельників м. Очаків Миколаївської області».

Замовник: Управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин Очаківської міської ради.

Розробник проекту: ФОП Атанасов.

З проектом вищезазначеного детального плану території та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у відділі архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР (м. Очаків, вул. Соборна 7 – А, каб. №206) щоденно з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 год., в п’ятницю з 08:00 до 15:45  вихідний – субота, неділя та на офіційному веб – сайті: http:// ochakiv-rada.gov.ua (у розділі обговорення проектів).

Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку приймаються в Управлінні з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин Очаківської міської ради (м. Очаків, вул. Соборна 7 – А, каб. №206) у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України.

Строк подання пропозицій та зауважень з 23 червня 2021р. до 23 липня 2021р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті зазначеного детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 26 липня 2021 року о 10:00 в малій залі Очаківської міської ради за адресою: м. Очаків, вул. Соборна, 7-А.

Відповідальними за організацію розгляду пропозицій та зауважень є: начальник відділу архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР Богун Л.Г., тел.(05154) 3-04-38, e-mail: arh.ochakov.ukr.net.

 Посилання:

   Пояснювальна записка та звіт СЕО

23.06.2021

 

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо містобудівної документації - проектів Генеральних планів з розділом «Охорона навколишнього природного середовища» с. Покровка, с. Покровське, с. Василівка Очаківської міської територіальної  громади Миколаївської області

Генеральний план розробляються у зв’язку з тим, що попередньо розроблена містобудівна документація частково втратила актуальність, а також у зв’язку з отриманням містобудівної документації, яка б дала можливість приймати управлінські рішення щодо розміщення нових території для житлової та громадської забудови, впорядкування його територій, а також забезпечити сталий розвиток населеного пункту, визначивши черговість розміщення нової житлової забудови, покращення культурно-побутового обслуговування населення та існуючого функціонального зонування території міста, удосконалення вулично-дорожньої мережі, забезпечення формування повноцінного життєвого середовища.

Замовник – Управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин Очаківської міської територіальної громади Миколаївської області.

Розробник проекту – ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр». Головний архітектор проекту – Матвіїв О.В. Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 29/1.

Підстави для розроблення проекту – рішення Очаківської міської ради №27 від «09» квітня 2021 року «Про розробку генеральних планів Очаківської міської територіальної  громади Миколаївської області: с. Покровка, с. Покровське, с. Василівка».

З матеріалами проекту Генеральних планів та розділів «Охорона навколишнього природного середовища» можна ознайомитись у відділі архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР (м. Очаків, вул. Соборна 7 – А, каб. №206) щоденно з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 год., в п’ятницю з 08:00 до 15:45  вихідний – субота, неділя, та на офіційному веб – сайті: http:// ochakiv-rada.gov.ua (у розділі обговорення проектів).

Відповідальними за організацію громадських слухань та розгляду пропозицій громадськості призначено: начальника відділу архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР Богун Л.Г., тел.(05154) 3-04-38, e-mail: arh.ochakov.ukr.net.

Розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до проектів Генеральних планів та розділів «Охорона навколишнього природного середовища» с. Покровка, с. Покровське, с. Василівка приймаються з 25.06.2021 по 26.07.2021, шляхом подання письмового звернення до виконавчого комітету Очаківської міської територіальної  громади Миколаївської області за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна,7-А.

26.07.2021 о 13.00 год. в приміщенні Очаківської міської ради за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна,7-А розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації -  проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Покровка

26.07.2021 о 13.30 год. в приміщенні Очаківської міської ради за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна, 7-А розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації -  проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Василівка

26.07.2021 о 14.00 год. в приміщенні Очаківської міської ради за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна, 7-А розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації - проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Покровське

   Пояснювальні записки

 

 25.06.2021

 

Повторне проведення  громадських слухань щодо містобудівної документації - проектів Генеральних планів з розділом «Охорона навколишнього природного середовища» с. Покровка, с. Покровське, с. Василівка Очаківської міської територіальної  громади Миколаївської області

Генеральний план розробляються у зв’язку з тим, що попередньо розроблена містобудівна документація частково втратила актуальність, а також у зв’язку з отриманням містобудівної документації, яка б дала можливість приймати управлінські рішення щодо розміщення нових території для житлової та громадської забудови, впорядкування його територій, а також забезпечити сталий розвиток населеного пункту, визначивши черговість розміщення нової житлової забудови, покращення культурно-побутового обслуговування населення та існуючого функціонального зонування території міста, удосконалення вулично-дорожньої мережі, забезпечення формування повноцінного життєвого середовища.

Замовник – Управління з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин Очаківської міської територіальної громади Миколаївської області.

Розробник проекту – ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр». Головний архітектор проекту – Матвіїв О.В. Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 29/1.

Підстави для розроблення проекту – рішення Очаківської міської ради №27 від «09» квітня 2021 року «Про розробку генеральних планів Очаківської міської територіальної  громади Миколаївської області: с. Покровка, с. Покровське, с. Василівка».

З матеріалами проекту Генеральних планів та розділів «Охорона навколишнього природного середовища» можна ознайомитись у відділі архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР (м. Очаків, вул. Соборна 7 – А, каб. №206) щоденно з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 год., в п’ятницю з 08:00 до 15:45  вихідний – субота, неділя, та на офіційному веб – сайті: http:// ochakiv-rada.gov.ua (у розділі обговорення проектів).

Відповідальними за організацію громадських слухань та розгляду пропозицій громадськості призначено: начальника відділу архітектури, містобудування управління ЖКГ ОМР Богун Л.Г., тел.(05154) 3-04-38, e-mail: arh.ochakov.ukr.net.

Розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до проектів Генеральних планів та розділів «Охорона навколишнього природного середовища» с. Покровка, с. Покровське, с. Василівка приймаються з 03.08.2021 по 29.08.2021 р., шляхом подання письмового звернення до виконавчого комітету Очаківської міської територіальної  громади Миколаївської області за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна,7-А.

30.08.2021 о 10.00 год. в приміщенні Очаківської міської ради за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна,7-А розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації -  проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Покровка.

30.08.2021 о 10.30 год. в приміщенні Очаківської міської ради за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна, 7-А розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації -  проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Василівка.

30.08.2021 о 11.00 год. в приміщенні Очаківської міської ради за адресою: 57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Соборна, 7-А розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації - проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Покровське.

29.07.2021

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
1243427